Jelisaveta Fjodorova

+372 56 835 657
jelisaveta.fjodorova@cityproperty.ee
Keeled: Eesti, Inglise, Vene
Tööstaaž: 3 aasta

Minust

Olen kohusetundlik, rõõmsameelne, abivalmis,hea suhtleja, suudan stressiolukorras jääda rahulikuks ning leida kiiresti lahenduse igas olukorras.

Maakleritöö on väga huvitan ja vaheldusrikkas töö. Kõige rohkem saan rõõmu selle üle, kui suudan klientile olla abiks ning teha neid õnnelikkumaks leides uue kodu või vana müümisel.

Suhtun antud alasse väga kohusetundlikult ning teen oma tööd armastusega, rakendan oma professinaalseid teadmisi iga kliendiga. Minu jaoks on tähtis pakkuda head müügitööd et mõlemad osapooled oleksid rahul.

Minu jaoks on väga tähtis iga kliendi tagasiside, alati on heameel lugeda ja tunda inimeste rõõmu meie koostöö üle.

Suureks motivatsiooniks on, et antud valdkonnas ei ole arengu piire. Saan ennast rakendada ja olla abiks erinevast iseloomu küljest. Õnnelik klient teeb õnnelikuks mind!

Klientide tagasiside

Panin korteri eraisikuna müüki, olles tüdinenud eelnevatest kogemustest erinevate maakleritega. Kui Sa helistasid ja abi pakkusid, arvasin, et müüme siis kahekesi. Vaatamata kahele müügikuulutusele, olid ikkagi Sina see, kes ostjatega kontakte leidis ja oskas aktiivselt müügiprotsessi korraldada ja üllatavalt kiirelt sellele ilusale kodule õnneliku uue omaniku leidis. Sinu sihikindel tegutsemine, viisakas igapäevane tagasiside andmine erines kõikidest teistest maakleritest. Tänan Sind sellel teekonnal mulle abiks olemise eest!
Helen

Igati kompententne ja abivalmis. Kiire, lahendusi pakkuv ja suunatud kliendi rahulolule/heolule. Kiidan!
Kairi

Väga aktiivne ja töökas maakler, leidis probleemidele lahendused ning kogu müügiprotsess oli mugav algusest lõpuni.
Alari

Jelisaveta on suurepärane maakler. Temaga oli väga hea ja vaba suhelda. Koostöö oli väga ladus ja tundus nagu tegu oleks juba ammuse tuttavaga.
Ta vastas kiiresti kõigile küsimustele, tegi suurepärased pildid ja suutis ülimalt lühikese ajaga korteri müügitehinguni viia! Igakülgselt professionaalne ja abivalmis inimene!
Kindlasti soovitan teda kõigile oma tuttavatele ja teen temaga võimalusel koostööd ka edaspidi!
Suur suur aitäh!
Eveli

Suured tänud maakler Jelisaveta Fjodorovale, kelle töö on alati väga täpne ja kiire! Tänu temale saime korteri ülikiiresti müüdud ja kõik sujus probleemideta. Maakler, kes oskab teha oma tööd väga hästi ja teeb seda südamega.
Alisa

Leitud: 2696 tulemust

Kinnisvarapakkumised

City Property kinnisvarabüroo