Missioon

City Property OÜ on Eesti kapitalil baseeruv kinnisvaraettevõte. City Property tegutseb aastast 2013 ja vahendab kinnisvara üle Eesti, vormistades müügi-, üüri-, ja vahetustehinguid. Oleme laia koostööpartnerite võrgustikuga ja haldame rahvusvahelist kliendibaasi, mis tagab meie poolt vahendatava kinnisvara kiire, professionaalse ja sujuva teostuse.

City Property on seadnud eesmärgiks olla kiiresti arenev ja kliendi vajadusi arvestav personaalne partner kinnisvaratehingutes, meie eesmärgiks on alati ületada kliendi ootuseid, pakkudes täisteenust koos järelteenindusega. Tänu koostööpartneritele abistame enda kliente ka keerulistemas juriidilistes küsimustes, nõustame ehitusalaselt ning võtame soovi korral ka enda peale kolimisega seotud vastutuse.

Meie meeskonda kuulub 19 pikaajalise kogemusega kinnisvara valdkonna spetsialisti, kes City Property esindajatena on võtnud eesmärgiks olla kliendile usaldusväärne ja toetav partner terve tehingu protsessi vältel.

City Property soovib olla teie esimene valik kinnisvarateenuste turul personaalse ja parima teeninduskvaliteediga kinnisvara ettevõttena üle Eesti.

City Property teab pikaajalisest kogemusest lähtuvalt, et kinnisvara müügitehingus on kõige tähtsam asukoht. Seda kinnitavad ka suurimad turundusgurud üle maailma. Kinnisvara vahendusel võtame turundustegevuses arvesse ja hindame objekti asukoha tähtsust, kuna kõige esimene valik tehakse just sellest lähtuvalt.

Meie suudame vastavalt põhjalikule ettevalmistusele ja lähtuvalt teie kinnisvara profiilist, leida täpne huviliste sihtrühm ning sellest tulenevalt turunduskanalid, mille kaudu saame tagada teie objekti professionaalse ja kiire teeninduse.

City Property visioon on olla suurepärase teeninduskvaliteedi ja personaalse lähenemisega kinnisvaraettevõte Eestis. City Property missiooniks on eristuda kinnisvaramaastikul professionaalse turundus- ja müügitegevusega.

Pakkudes täisteenust, oleme valmis võtma vastutust selle eest, et City Property kliendina tunneksite ennast abistatuna ja toetatuna läbi terve tehingu protsessi ning võiksite usaldada kogu sellega seonduva meie professionaalidele.

City Property missioon on muuta kinnisvara müük ja üürimine lihtsaks ning mugavaks.

City Property – Real Estate & Rental made easy.

City Property kinnisvarabüroo