Karl Taklaja

+372 5692 9775
karl.taklaja@cityproperty.ee
Keeled: Eesti, Inglise, Vene
Tööstaaž: 5 aastat
Tehingute arv: 130+

Minust

Olen usaldusväärse, tasakaalukas, väga kohusetundliku, hea stressitaluvusega ja rõõmsameelne. Oskan luua töökeskkonnas positiivse meeleolu, aitan kaastöötajaid, alati abivalmis.
Keerulistes olukordades säilitan kindlat meelt ja olen rahulik.
Pole olemas minu jaoks lahendamatuid olukordi ja arusaamatusi.

Maakleritöö juures meeldib mulle kõige enam igapäevane eneseareng, mis käib käsikäes aktiivse suhtluse ning inimeste aitamisega. Kodu ostmine või müümine on tõeliselt suur asi inimeste jaoks ja ma olen siiralt õnnelik kui saan oma praegustele ning tulevastele klientidele selles osas abiks olla. Kogu protsessis on meie kokkuhoidev tiim mulle alati suureks toeks olnud nii teadmiste kui ka kogemuste poolest.

Heaks motivaatoriks on minu jaoks teadmine, et arengul selles valdkonnas piire ei ole ehk oma oskusi ning teadmisi rakendades ja lihvides on võimalik tõesti klientides „wow“ efekti tekitada. Parimat naudingut pakub mulle rahuloleva ja tänuliku kliendi tagasiside!

Klientide tagasiside

Kuigi töötasime koos 2 kuud, jõudsime lõpuks eduka tulemiseni, väga suureks abiks olid ka teie tasemel fotod.
Su läbirääkimistehnika on suurepärane ja tulemuslik, leidsid õiged argumendid, hoidsid mind toimuva protsessiga pidevalt kursis – ühesõnaga oled proff!
Soovin Sulle edu edaspidiseks, meeldivaid kliente ja palju huvitavat tööd!

Nadezda S.

Üle pika aja sain tunda professionaalse ja sõbraliku kinnisvaramaakleri kätt. Karl oli igati abiks kõikides tehingut puudutavates küsimustes ja samuti aitas alati nõu ja jõuga ka muudes, kaudselt mitte tema töökohustusi puudutavates asjaoludes. Vahendas minu, kui ostja ja müüja omavahelisi küsimusi alati heatujuliselt ja mängleva kergusega. Edaspidi julgen Karli soovitada ka oma sõpradele-tuttavatele julgelt temaga kinnisvaratehingute küsimustes ühendust võtma.

Sirle

Väga professionaalne ja kiire suhtlemine. Uskumatu, aga Karl leidis mu kodule ostja vähem kui 24-tunniga. Hea on näha, et mees teeb oma tööd pühendumusega mis tagab lõppkokkuvõtteks õnneliku kliendi. Edu!

Heleri

Karl viis meie müügiprotsessi läbi meile sobiva täpse ja konkreetse asjaajamisega, kuid väga palju kiiremini, kui oleks osanud üldse loota. Tal on kogemused, mis võimaldavad kinnisvaratehingutes jõuda eesmärgini. Super teenindus ja laitmatu lõplik vormistamine.

Mart

Professionaalne ja kvaliteetne teenus. Väga asjalik ja kohusetundlik suhtumine asjaajamisse ning kiire tegutsemine. Karl oli 100% pühendunud kliendile parimate lahenduste leidmisele ning ka kõige nõudlikum klient võib jääda Tema pakutud teenusega rahule. Täname!

Mari-Liis

Leitud: 12 tulemust

Kinnisvarapakkumised

City Property kinnisvarabüroo