Maiken Laks

+372 5662 3147
maiken.laks@cityproperty.ee
Spetsialiseeriumine: elukondlik
Keeled: eesti, inglise

Minust

Huvi kinnisvara valdkonna vastu on mul olnud juba aastaid. Mul on hea meel olla City Property meeskonnas kuna tean, et igaüks meist annab alati suure panuse, et meie kliendid oleksid rahul ja teeme suuresti omavahel koostööd, et viia erinevad kontaktid – müüjad ja ostjad kokku.

 
Enda kui maakleri juures pean oluliseks seda, et olen alati positiivne, kohusetundlik, hea suhtleja ning kättesaadav klientidele igapäevaselt. Eesmärgiks on proffesionaalse abiga aidata ostja ja müüja eduka tehinguni. 
 
Minu töövaldkonnad on viinud kokku mind aastate jooksul väga erinevate inimeste ja suhtlusteni nii Eestis, kui välismaal. Inimesed on erinevad, kuid olen alati leidnud ühise keele ja mul on alati hea meel näha ka teiste inimeste mõtteid, vaateid, pakkumisi, mis avardavad ka alati minu silmaringi. 

 
Kui soovid müüa, osta või üürida kinnisvara, teen meeleldi Sinuga koostööd! 
Klientide tagasiside
Kui ma panin korteri kuulutuse, siis paljud maaklerid helistasid mulle ja kirjutasid. Kui ma sain teie kõne, siis oli kuidagi teistmoodi, põhjalikult räägitud, kiiresti saime aja kokku leppida. Paari päevaga korteri pildid ja kuulutus juba ülesse pandud. Kiiressti tuli korteri soovija. Olen väga tänulik nii hea ja kiire töö eest, ilma teieta ma ei saanudki kõike ise teha. Suur aitäh ja hea meelega soovitan teid sõpradele ja edasi ise pöörduks teie poole, kui oleks vaja.
Nadezda D.

Kuulutasin ise, kuid ühtegi huvilist ei olnud. Maiken helistas mulle, rääkisime koostööst, olin algselt skeptiline, kuid ta tõestas ennast koheselt ja päriselt toimetas nii nagu lubas. Protsessi jooksul oli nii meil kui ostjal lõpuks palju küsimusi, millega ta meid aitas. Jõudsime kiirelt ja effektiivselt tehinguni ja kõigele lisaks ta oli alati väga sõbralik ja tore. Suur tänu!

Alan

Maiken was very professional and helpful throughout my whole process of buying an apartment. This was my first investment in a property however thanks to her thorough assistance the overall process went without me being anxious and quickly than I had initially anticipated. She was very detail oriented and responsive to each query I had at any point via emails, messages or calls. I would highly recommend her as a broker for your buying or selling real estate services. Thanks.

Moy

Leitud: 0 tulemust

Kinnisvarapakkumised

No results found.

City Property kinnisvarabüroo