Kristjan Kalamets

+372 55 574 688
kristjan.kalamets@cityproperty.ee
Keeled: Eesti, Inglise
Tööstaaž: 4 aastat
Tööpiirkond: Harjumaa ja Tallinn
Spetsialiseerumine: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud

Minust

City Propertyga liitusin 2017. aastal. Olen positiivse ellusuhtumisega ning hea pingetaluvusega, suudan leida klientidele ka kõige ekstreemsemates olukordades parima lahenduse. Võtan enda tööd väga tõsiselt ning mulle on oluline luua klientide ja kaaskolleegidega pikaajaline ning usaldusväärne suhe, et seeläbi muuta väga olulised protsessid seoses kodudega klientide jaoks võimalikult mugavaks ning positiivseks kogemuseks. Suure motivatsiooni tekitab maakleri töös tulemus, rahulolevad ja rõõmsad kliendid ning loomulikult toetavad ja ühtehoidvad kolleegid.

Klientide tagasiside

Olen ütlemata tänulik Kristjan Kalametsa`le! Polnud kavaski maakleri teenust kasutada, aga kui Kristjan helistas, tekkis koheselt sümpaatne kontakt. Oli plaanis oma vahemere stiilis mõisakest/eramut ise müüa, aga selgus, et ka kliendid eelistasid maaklerit ja tagantjärgi sain ka aru miks maakleri kaudu on hinnalist kinnisvara müüa oluliselt lihtsam. Kristjani sundimatu müügistiil vaigistab ärevuse, teeb tehingu võimalikuks ja probleemivabaks. Kristjani laialdased teadmised kinnisvara valdkonnas aitasid tehingule kõvasti kaasa. City Property ja Kristjan Kalamets sobivad ideaalselt müüma kallist- ja erilist kinnisvara. Käsi südamel soovitan! Olen Kristjanile tänulik oma elutehingu teostumise eest!

Edu soovides!

Klient Merje Aavasalu

Kristjan Kalamets ja Kätlin Abrams on absoluudsed professionaalid oma töös.
Nad on kiired, sõbralikud, abivalmid, on igati toeks nõu ja jõuga ka asjades, mis otseselt  nende tööülesannete hulka ei kuulu. Tegemist on tõesti pühendunud ja vastutulelike maakleritega, kelle kätte usaldaks igakell oma kinnisvara!
Aitäh Kätlin, et aitasid kodu müüa ja Kristjan, et uus kodu osta!

Monika Pau

Leitud: 246 tulemust

Kinnisvarapakkumised

City Property kinnisvarabüroo