Aron Loorits

+372 58 503 840
aron.loorits@cityproperty.ee
Keeled: Eesti, Inglise

Minust

Oma loomult olen väga aus ja tulemustele orienteeritud.
Suudan pingelistes olukordades rahu säilitada ning läbi selle garanteerida oma klientidele alati parimate lahenduste leidmise.
Varasemalt olen tegelenud mainekas rahvusvahelises ettevõttes müügiga ning teinud väga häid tulemusi. Lisaks sellele olen aastaid oma täisealisest elust elanud armees, mis on mind õpetanud erinevates olukordades kaalutletult ning rahu säilitades tegutsema.

Kinnisvaravaldkonna valisin, sest inimestega suhtlemine ning müük on minu jaoks alati väga huvitav olnud. Oma aja planeerimine ning puhas tulemustasu on minu jaoks väga motiveeriv.
City Property’ga liitudes leidsin just selle keskkonna, kus saan ausatel ja mugavatel tingimustel turvalist teekonda rajada oma klientidele – nii kodumüüjatele kui kodusoetajatele. Mul on au aidata Teid sellel olulisel sammul.

Klientide tagasiside

Aron Looritsal on müügivahendajana absoluutselt olulisim omadus, töö sai heade tulemustega teostatud ka langeval turul. Olin ise ilmselt suht ebakindel, sest aeg tiksus ja turg kukkus. Kuid teiste maaklerite hulgast saigi tema valitud suhtlusoskuse tõttu. Telefoni kõne oli koheselt argumenteeritud, toetav, täpne ja nõustav, samas väga meeldiv. Oli selgelt tunda , et algusest peale on professionaalne tegevuskava paigas. See inimene viib töö igas turuolukorras positiivse lõpptulemuseni nii müüja kui ostja jaoks.

Parim maakler üldse, kellega koostööd olen teinud.

Anu V.

Leitud: 124 tulemust

Kinnisvarapakkumised

City Property kinnisvarabüroo