Kahe suure rõduga valgusküllane 3-toaline korter
KORTER
3-toaline korter Lasnamäel on soe, korralik ja mõnusa vaatega. Korter asub 17-korruselise maja 10. korrusel. Korteri koosseisu kuuluvad elutuba, kaks magamistuba, köök, esik, 2 rõdu, vannituba ja WC. Elutoa, kahe magamistoa ja köögi aknad avanevad idapoolsele poolele, päike paistab lõunani. Mõlemad rõdud on klaasitud pakettaknatega. Tubade ja esiku põrandaid katab laminaatparkett, ühes magamistoas on vaipkate, köögis PVC-kate, vannitoas ja WC-s on keraamiline plaat.
Köögis on paigaldatud maitsekalt kujundatud köögimööbel, mis loob hubase õhkkonna igaks toidukorraks. Paigaldatud vajalik tehnika (pliit, elektriahi, kubu).
Igast aknast avanevad suurepärased avarad vaated.
KOMMUNAALKULUD
Mõistlikud kõrvalkulud, mis suvel on ca. 120€ ja talvel 250€ (lisandub elektrikulu).
PARKIMINE
Parkimine on maja ümber tasuta, parkimiskohti on palju!!!, kunagi ei ole vaja muretseda parkimisekohta otsimise pärast.
MAJA
Tegemist on 1991. aastal ehitatud paneelmajaga. Majas tegus KÜ. Maja fassaad on osaliselt soojustatud, trepikojas on videovalve, torud on vahetatud ning tuletõrje häiresüsteem on uuendatud. Korterelamus on kaks lifti: üks väiksem ja teine suurem kaubalift. Välisuksed on vahetatud, paigaldatud fonolukusüsteem. Majas on vahetatud küttesüsteem.
ÜMBRUS/TRANSPORT
Maja asub suurepärases asukohas. Maja läheduses on koolid, lasteaiad, kauplused: Maxima, Grossi ja Coop, Rimi kauplus on jalutuskäigu kaugusel. Väikese jalutuskäigu kaugusel on bussipeatus, mis annab hea ühenduse kesklinna ja teiste linnaosadega. Lõpp-peatuses on alati võimalus valida kõige mugavam koht ühistranspordis. Peterburi tee ja Laagna tee kaudu saab autoga kesklinna 12 minutiga. Maja kõrval on park ja männimets , kus leiad rohkelt võimalusi nii tervisespordiks kui ka rahulikeks jalutuskäikudeks, pakkudes kogu perele mitmekesist ajaveetmist.
LISAINFO
Lepingu sõlmimisel tasutakse:
esimese kuu üür: 500.-
tagatisraha: 500.-
maakleritasu: 500.-
Kokku: 1500.-
Üürihinnale lisanduvad kommunaalkulud.
Helista ja lähme vaatama!