Richard Pulst

+372 56 218 396
richard.pulst@cityproperty.ee
Keeled: Eesti, Inglise
Tööstaaž: 2 aasta

Minust

Huvi kinnisvara valdkonna vastu on mul olnud juba aastaid. Töö City Propertys annab unikaalse võimaluse ühildada huvi kinnisvara vastu ja töö. 

Endise Eesti kergejõustikukoondislasena saan kinnitada, et maakleritöö sarnaneb vägagi sportlase eluga. Tuleb püstitada eesmärgid ja nende saavutamiseks järjepidevalt ning targalt töötada.

Maakleritöös meeldib mulle enim inimeste aitamine. Suhtlus nii müüjate, ostjate, hindajate, pankade ja notaritega. Eduka tehingu toimumisel on kõik osapooled õnnelikud!

Klientide tagasiside

Tänan Sind väga meeldiva koostöö eest. Minule isiklikult väga meeldis Sinu iseseisev suhtumine müüki ning Sinu poolne tagasiside potensiaalsete ostuhuviliste kohta. Mulle meeldis, et kogu müügiprotsessi jooksul ei pidanud ma muretsema, kuidas või kas üldse müük toimub ning just see, et mina ise ei pidanud müügiprotsessis osalema (st et sain kõik vajalikud vastused juba enne kui küsimus tekkida jõudis). Samuti meeldis mulle kiire reageerimine ja abivalmidus.
Suur suur tänu ja väga loodan, et saame tulevikus koostööd jätkata.

Maarja-Liis

Kogu müügiprotsess oli professionaalne ning suhtlus väga viisakas, meeldiv, täpne, kokkulepped pidavad. Ülimalt rahul, soovitan!

Tänades ja parimate soovidega
Anne

Suur tänu väga kiire ja selge asjaajamise eest algusest lõpuni. Kogu müügiprotsessi vältel oli asjaajamine väga selge ja sujuv- igas etapiga hoidsite meid kursis. Seetõttu oli võimalik korteri müük notari juures lõpule viia juba vähem kui kuu ajaga.

Tervitades!

Liisi Ploom

Sooviks soojalt soovitada Richardit kui meeldivat ja usaldusväärset kinnisvaramaaklerit. Jäime tema tööga väga rahule. Ta oskas igale probleemile leida lahenduse ja küsimusele vastuse. Tänu temale saime kergelt lahendatud erinevad ootamatud takistused mis tekkisid müügiprotsessis. Samuti saime regulaarset tagasisidet ja oli pidevalt hea ülevaade toimuvast soeses müügiprotsessiga ning olukorraga turul. Usun, et tänu Richardi sihikindlusele ja asjaliku lähenemisele saime oma korteri müüdud kõrgeima hinnaga ja rahuliku südamega. Tean, et temaga olete Te kindlates kätes.

K.

Alustasime oma kinnisvara müügiga, nagu tavaliselt alguses helistavad ja kirjutavad erinevad maaklerid. Kuigi me arvasime, et saame iseseisvalt hakkama ja lisaks oli kuulutuses märgitud “maakleritel palume mitte tülitada”, lootsime, et saame kõned ainult ostuhuvilistelt. 

Suheldes Richardiga, saime juba telefonivestluses aru, et helistav maakler on väga kultuurne ja meeldiv, ei ole pealekäiv ja ülemäära enesekindel, siis nõustusime kohtumisega. Kohtumiseks nägime korraliku ja meeldiva välimusega, pikka kasvuga ja rõõmsameelset professionaali, kes oskas pakkuda teenust, kes oli nõus võtma riske (meie jätsime oma kuulutuse üles, millega tegelikult olime konkurendid), et kui Ostja tuleb otse meile, siis ta ei nõua meie käest tasu, nii see kokkulepe jäi.

Pean ausalt ütlema, et väga meeldis pidev kontakt ja tagasiside, ehk maakler ei läinud kaduma kuni millalgi midagi muutub või keegi sooviks korteri tulla vaatama, vaid iga nädal võttis kord ühendust, et koos arutada kuidas asjad liiguvad ja tegi oma ettepanekud ja kuulas meie mõtted. See oli väga asjakohane, sest õhkkond ümberringi (sõda Ukrainas, mobilisatsioon Venemaal, energiakriis ja euribor) on ikkagi korralikult pannud müüki seisma ja kõik inimesi (kaasa arvatud meie) närvitsema.

Teise vaikse kuu lõpus (klientide osas) arvasime meie, et rohkem ei jaksa oodata helget tuleviku ja lõpetasime oma kuulutuse avaldamise, aga Richard jätkas tegutsemist. Ja tänu suurele kogemusele, professionaalsusele, kannatlikkusele ja oma korrektsusele jätkas oma töö tegemist, kohandades erinevad tegevusi müügi osas ning see kandis vilja! Kindlasti, omalt poolt olime nii palju talle abiks, kui oskasime (objekti kohta info, hindamisakt ja paindlik valmisolek erinevates situatsioonides), kuid siiski, pean tunnistama, et ikkagi Richard kui maakler on müügi protsessi hästi läbiviinud ning kui järgmine kord pean mina või keegi tuttavatest kinnisvara müüki panema, siis soovitan Richardit. 

Oleme väga tänulikud tehtud töö eest! Jõudu ja jaksu!

Julia & Georg

Leitud: 2577 tulemust

Kinnisvarapakkumised

City Property kinnisvarabüroo