Richard Pulst

+372 56 218 396
richard.pulst@cityproperty.ee
Keeled: Eesti, Inglise
Tööstaaž: 2 aasta

Minust

Huvi kinnisvara valdkonna vastu on mul olnud juba aastaid. Töö City Propertys annab unikaalse võimaluse ühildada huvi kinnisvara vastu ja töö. 

Endise Eesti kergejõustikukoondislasena saan kinnitada, et maakleritöö sarnaneb vägagi sportlase eluga. Tuleb püstitada eesmärgid ja nende saavutamiseks järjepidevalt ning targalt töötada.

Maakleritöös meeldib mulle enim inimeste aitamine. Suhtlus nii müüjate, ostjate, hindajate, pankade ja notaritega. Eduka tehingu toimumisel on kõik osapooled õnnelikud!

Klientide tagasiside

Tänan Sind väga meeldiva koostöö eest. Minule isiklikult väga meeldis Sinu iseseisev suhtumine müüki ning Sinu poolne tagasiside potensiaalsete ostuhuviliste kohta. Mulle meeldis, et kogu müügiprotsessi jooksul ei pidanud ma muretsema, kuidas või kas üldse müük toimub ning just see, et mina ise ei pidanud müügiprotsessis osalema (st et sain kõik vajalikud vastused juba enne kui küsimus tekkida jõudis). Samuti meeldis mulle kiire reageerimine ja abivalmidus.
Suur suur tänu ja väga loodan, et saame tulevikus koostööd jätkata.

Maarja-Liis

Kogu müügiprotsess oli professionaalne ning suhtlus väga viisakas, meeldiv, täpne, kokkulepped pidavad. Ülimalt rahul, soovitan!

Tänades ja parimate soovidega
Anne

Suur tänu väga kiire ja selge asjaajamise eest algusest lõpuni. Kogu müügiprotsessi vältel oli asjaajamine väga selge ja sujuv- igas etapiga hoidsite meid kursis. Seetõttu oli võimalik korteri müük notari juures lõpule viia juba vähem kui kuu ajaga.

Tervitades!

Liisi Ploom

Sooviks soojalt soovitada Richardit kui meeldivat ja usaldusväärset kinnisvaramaaklerit. Jäime tema tööga väga rahule. Ta oskas igale probleemile leida lahenduse ja küsimusele vastuse. Tänu temale saime kergelt lahendatud erinevad ootamatud takistused mis tekkisid müügiprotsessis. Samuti saime regulaarset tagasisidet ja oli pidevalt hea ülevaade toimuvast soeses müügiprotsessiga ning olukorraga turul. Usun, et tänu Richardi sihikindlusele ja asjaliku lähenemisele saime oma korteri müüdud kõrgeima hinnaga ja rahuliku südamega. Tean, et temaga olete Te kindlates kätes.

K.

 

Leitud: 1169 tulemust

Kinnisvarapakkumised

City Property kinnisvarabüroo

    City Property
  • Aadress: Tartu mnt 50 Tallinn, Harju 10115
  • Telefon: +372 648 6000
  • E-mail: info@cityproperty.ee