Merilin Miller

+372 56486752
merilin.miller@cityproperty.ee
Keeled: Eesti, inglise
Tööstaaž: 6 aastat
Tehingute arv: 100

Minust

Kinnisvaramaakleri töö minu jaoks on eelkõige võimalus läbi iga protsessi arendada ennast aina paremaks. Mida rohkem kogemusi ja oskusi mul on, seda professionaalsemat abi saavad minu kliendid. Kõige parem tunne on näha kuidas kliendid tunnevad siirast rõõmu, et olen neid aidanud.

Müügitööga olen tegelenud varasemalt aastaid. Kinnisvara müügiga tegelemine on üks huvitavamaid ja vaheldusrikkamaid valdkondi.

Enda kui maakleri juures pean oluliseks seda, et olen alati positiivne, kohusetundlik ning kättesaadav klientidele igapäevaselt. Eesmärgiks on proffesionaalse abiga aidata ostja ja müüja eduka tehinguni

Klientide tagasiside

Suured tänud veelkord meeldiva ja tulemusliku koostöö eest!

Kindlasti tagas müügi tulemuslikkuse sinu palju energilisem ja aktiivsem suhtumine, kui seda oli teistel maakleritel, kes oma teenuseid pakkusid. Hea oli ka see, et kohe algusest oli sul selge tegevuskava paigas ja nõustasid hästi ka mind kui müüjat.

Infoliikumine meie vahel oli hea ja selge. Palju tänu ka väga kiire ja korrektse tegevuse eest notaribürooga suhtlemisel ja tehingu ettevalmistamisel. See hoidis palju ostja ja müüja aega kokku.

Kokkuvõttes tahan öelda, et sa tegid väga head tööd ja kui edaspidi keegi minu tutvusringkonnast maaklerit otsib, siis heameelega soovitaksin sind.

Raivo

Merilin oli kogu korteriostu protsessi juures meile väga suureks abiks. Ta juhtis meie tähelepanu erinevatele nüanssidele, mis kiirendas kogu protsessi. Suhtlus meeldiv ja korrektne. Küsimuste korral saime vastused koheselt.

Suur aitäh tehtud töö eest!

Kristo ja Kerli

Soovime elukaaslasega esile tõsta Teie maaklerit City Propertys Merilin Millerit.
Antud maakler ei ole ainult ühes tehingus meid aidanud vaid mitmes. Nii ostus ja mitmes müügis. Tegemist on väga asjaliku, hea suhtlejaga.
Samuti toon esile tema kiirust asju organiseerida ja arvestada. Tänu temale saime asjad väga kiiresti.
Victoria

Aitäh sulle meeldiva koostöö eest!
Nagu ma olen varem öelnud, siis ma ei ole varem maakleritega koostööd teinud ja see, et ma seekord sinuga otsustasin koostööd teha, oli puhtalt esimesest kõnest tingitud. Sa algatasid dialoogi ja ei hakanud ennast kohe müüma. See kõne oli kõigi teiste kümnete maaklerite omast erinev ja püüdis minu tähelepanu.
Ja ka edasine koostöö sujus meil väga hästi – andsid regulaarselt tagasisidet, ka siis, kui ei olnud midagi toimunud. Arutasid teistega, et mida ja kuidas veel teha jne.
Kogu suhtlus sinuga oli meeldiv ja professionaalne.
Edu sulle!
Eneli

Merilin Miller on väga professionaalne maakler, positiivne inimene, oskab vastata kõikidele küsimustele, on aidanud isegi küsimustega, mis ei puutu asjasse. Väga kohusetundlik, alati helistab tagasi, et edastada vajaliku infot. Ma hea meelega soovitaksin oma tuttavatele Merilini.
Veronika

Tänud maaklerile Merilin Miller. Aitas mul väga kiiresti müüa oma korteri. tegutses väga abivalmilt ja professionaalselt algusest lõpuni!

Jaan Jaago

Leitud: 15 tulemust

Kinnisvarapakkumised

City Property kinnisvarabüroo

    City Property
  • Aadress: Tartu mnt 50 Tallinn, Harju 10115
  • Telefon: +372 648 6000
  • E-mail: info@cityproperty.ee