Kätlin Abrams

+372 53 064 845
katlin.abrams@cityproperty.ee
Keeled: Eesti, Inglise
Tööstaaž: 8 aastat
Tehingute arv: 330+

Minust

Alustasin kinnisvaramaaklerina City Propertys aastal 2015. Üsna kiiresti sai selgeks, et just see valdkond ning amet on minu jaoks õige. Kinnisvaramaakleri töö on pakkunud mulle palju väljakutseid ja arengut.

Viimased 5 aastat olen ka ise nullist koolitanud alustavaid maaklereid, kes täna väga häid tulemusi teevad. Müügitöö on minu igapäeva elu põhiosa.

Klientide teenindamisel lähtun põhimõttest “püüan igast keerulisest olukorrast leida võimaluse, kust kõik osapooled väljuksid võitjatena”.

Mul on töös ja elus kõrged standardid ning koostööpartneriks valivad mind enamasti kliendid, kes ka ise ootavad parimat.
8 -aastane kogemus kinnisvaraturul on andnud mulle tugevad teadmised kinnisvara müügist ning erinevate inimtüüpidega suhtlemisest.
Ma tean, et mul on klientidele palju pakkuda.
Oma loomult olen avatud suhtleja, energiline ja sõbralik. Töös täpne ja korrektne.

Klientide tagasiside

Soovin kiita Kätlinit!
Kätlin aitas müüa minu kodu. Jäin tema tööga väga-väga rahule! Kuna müük ei sujunud nii kiiresti kui alguses eeldasime, püüdis ta leida erinevaid võimalusi, kuidas hinda alandamata sobiva ostjani jõuda. Ta pidas silmas alati minu ootust ja hoidis mind toimuvaga kursis ka siis, kui uudiseid polnud. Mul oli väga turvaline olla tema klient. Kätlin on usaldusväärne ja inimesena väga tegus ja meeldiv. Soovitan Kätlinit julgesti!
Urve Tamme

—-

Alustama peaks ilmselt sellest, et lähenemine Kätlini poolt hoopis sümpaatsem ja meeldivam, kui teiste frimade maaklerite puhul, kes minuga sama objekti asjus ühendust võtsid. Kuni selle hetkeni, mil Kätlin helistas, olin veel 100% kindel, et ei soovi maakleri abi korteri müügil. Küll aga tagantjärgi oli see ainuõige otsus, sest ma poleks eales oodanud, et korteri kahe nädalaga ning soovitud hinnaga maha saaksin müüdud. Maakler oli aktiivne ning koostöö sujus väga hästi. Kindlasti tulevikus, kui peaksin taas oma korterit müüma, siis teeksin seda läbi City Property kinnisvarafirma.
Andreas A.

Pean tunnistama, et olin korteri müügiks maakleriteenuse kasutamise suhtes väga skeptiline. Kuid suhtlus City Property kinnisvarabüroo maakleri Kätliniga tõestas esimesest kohtumisest vastupidist- usalda professionaale.
Kätlin on oma töös väga professionaalne , ta tõesti tegeleb aktiivselt sinu müügisooviga.
Müüa korter müügikuulutuse avaldamisest kuni notaritehinguni jõudmiseni kahe kuuga, see on kvaliteedimärk omaette.
Kas ma soovitaksin teda oma kinnisvara müümiseks- 120%!
Aili Anton

Meie arvamus Sinust on ainult ülivõrdes positiivne. Saime alati kõikidele omapoolsetele küsimustele kiired ja arusaadavad vastused. Samas polnud sa pealetükkiv, ega oma arvamust peale suruv, nagu tihtipeale müügitööga tegevatel inimestel kombeks.
Otsisime korterit pea 2 kuud ja kohtusime paljude erinevate maakleritega. Kätlinist parimat ei ole! Ta teeb oma tööd hingega ja meil oli siiras rõõm uue kodu soetamisel temaga koostööd teha.
Ulvi & Kadri

Soovitan! Meie maakler Kätlin teeb oma tööd südamega. Meie pere tänab sind, Kätlin Abrams
Irina Zahharov

Julgen soovitada maaklerit Kätlin Abrams, kes on professionaalne, hea suhtleja ja väga sõbralik ning teeb oma tööd südamega. Algusest lõpuni sain end tema hoolde usaldada ja oma murega iga kell tema poole pöörduda. Aitäh, Kätlin!
Birgitta Laanmets

Igati positiivne kogemus. Kätlinilt tuli pidev tagasiside mis seisus ja kus maal me oleme oma tehinguga. Kõik laabus suurepäraselt.
Marko Mittal

Julgen soovitada maakler Kätlin Abrams’it. Väga kiire ja asjalik tegutsemine, Kätlin oli suureks abiks korteri müümisel. Saime tehinguni vähem kui kahe kuuga. Super töö! Aitäh veelkord!
Evelin Tauts

Kiidan maaklerit Kätlin Abrams. Ta on väga hea suhtleja, asjalik ning professionaalne. Soe ja siiras inimene, kellega oli meeldiv koostööd teha! Aitäh!
Mari-Leen Kiirend

Maakler Kätlin Abrams on suurepärane! Super infovahetus, aktiivne tegutsemine ja tasemel professionaalsus, mis viib soovitud tulemuseni. Soovitan!
Vahur Pormeister

Kätlin Abrams, meeldiv, sõbralik ja igati tore inimene, kelle hoolde oma kinnisvara müük usaldada. Meie jäime 100% rahule ja julgeme kindlalt soovitada 🙂
Margit Raju

Minul oli kaks maaklerit Kätlin Abrams ning teise ettevõtte maakler (nime ei nimeta). Kätlini müügitöö vastas lubatule ning ootustele. Ta müüs päriselt ka aktiivselt ning tõi korterit vaatama 11 klienti, teine maakler aga 0. Maaklerite teenustasud on sarnased, aga kvaliteedi vahe mõõdetav kalendrites.
Hannes Haav

Kätlin Abramsi abiga saime meie teostatud ühe oma elu unistustest. Ta on väga hea taktitunnetusega maakleri musternäidis – temaga on lihtne vastastikusele mõistmisele jõuda. Soovin Kätlinile veel vingemaid tehinguid ja suuremaid väljakutseid, kui meie projekt oli – meie olime ju ehe tõestus sellest, et olgu teel ükskõik mis takistused, kui ikka midagi väga soovida saab minna kasvõi läbi halli kivi!
Üllar Västrik

Kätlin Abrams on üks igavesti äge maakler. Kiire, abivalmis ja professionaalne. Soovitan!
Käthlin Kingsepp

Minu uueks koduks sai korter, mille müümisega tegeles Kätlin Abrams. Läbi ajaloo kõige meeldivam kogemus maakleriga suhtlemisel – info liikus kiiresti, kõik küsimused said vastuse. Kui edaspidi peaks olema vaja kasutada maakleri teenust, siis on Kätlin kindlasti minu esimeseks valikuks.
Külli Vetema

Kätlin Abramsile tuhat tänu! Leidis meie korterile uskumatult kiirelt ostja ja n-ö hoidis kätt kuni võtmete üleandmiseni. Kogu protsess kulges stressivabalt tänu temale.
Meeli Saksing

Tuhat kiitust ja tänu Kätlin Abramsile – väga tore, sõbralik ja oma ala proff! Soovitan kindlasti ka teistele! Minu kodu leidis tänu temale kiiresti ostja.
Reelika Rull

Kiidan väga maaklerit Kätlin Abrams, kes on oma töös väga professionaalne ja teeb oma tööd südamega. Tema on ka maakler, kes teeb teiste maakleritega koostööd!
Kristiina Talfeldt (maakler firmast Simus kinnisvara)

Kõik maaklerid on täiesti erinevad ja nad kõik on samas mõnevõrra sarnased, AGA Kätlin Abramsi kohta ei saa sarnasust välja tuua kuna ta minu silmis tegi suurepärast tööd müügiprotsessis algusest lõpuni -isegi siis kui me omavahel ei olnud algselt kokkulepet teinud, tegi tema juba tööd ja näitas välja aktiivsust ja tahtmist kinnisvara müügiga tegeleda.

See näitas juba maakleri tahtmist ja töökust, kellele usaldaksin enda kinnisvara müümise. Eesmärk oli 4 kuuga saada müük tehtud, Kätlin tegi selle ära 4 nädalaga. Nii et well done!

Kätlini Abramsit iseloomustavad lühidalt mõned sõnad: julgus, töökus, originaalsus, usaldusväärne, tubli kaasamõtleja, heatujuline, rõõmsameelne, viisakas jne.

Kindel partner, kellele saad enda kinnisvara teemad usaldada algusest lõpuni!
Annes Täht

Täname oma pere poolt Kätlin Abramsit väga asjaliku suhtumise, kiire toimetamise ja positiivsuse eest. Koostöö oli igati meeldiv ja teekond esmasest kontaktist tehinguni oli Kätlini poolt sillutatud nii, et ühtegi üleliigset liigutust tegema ei pidanud. Aitäh!
Vlada Schotter

Tahan tänada City Property maaklerit Kätlin Abramsit, kes aitas mul korterit müüa.
Ta on äärmiselt professionaalne, kõik sujus tema juhtimisel väga ladusalt, igasuguste üllatuste ja ootamatustega tegeles operatiivselt, hoidis mind kõikide asjadega aegsasti kursis. Soovitan kindlasti ka teistele! ?
Raido Huberg

Kätlin Abrams on parim maakler! Professionaalne, kiire, täpne, hoolikas ja aus.
Kätlinile võib oma kinnisvara müügi/ostu usaldada muretult. Soovitan väga ja te ei pea pettuma.
Maret Talk

Professionaalne ja abivalmis maakler Kätlin Abrams!
Kogu protsessi vältel väga kiire tegutsemine ning lahendustele orienteeritud suhtumine.

Georg Kaasik

Soovime tänada suurepärast maaklerit Kätlin Abramsit!
Tänu tema professionaalsusele ja laiale teadmistepagasile läks meie kodu müük kiirelt ning sujuvalt.
Kätlin oli kogu protsessi ajal alati olemas, panustas enda ideedega ning seisis tehingu mõlema osapoole huvide ja heaolu eest. Meie ülesandeks oli lihtsalt õigel ajal notarisse ilmuda, kõige muu eest hoolitses Kätlin! ?
Tulevikus pöörduks vajadusel kindlasti uuesti City Property poole! ?

Merili Essenson

Soovin tänada maaklerit Kätlin Abramsi!
Olen tema teenust juba kaks korda kasutanud: müüsin kortereid Haaberstis ja Mustamäel.
Väga professionaalne inimine, sõbralik ja abivalmis, kindlasti soovitan teistelegi.

Igor Razuvajev

Tänan Kätlin Abramsi hea töö eest!
Distantsilt korterit müüa ei ole lihtne ja kui sa maakleriga kordagi ei kohtu, on usaldus raske tekkima.
Aga Kätlini töö ja heatahtlikkus paistis meie kirjavahetuses kenasti välja. Korter sai minu jaoks muretult müüdud 🙂

Eila Poom

Südamest soovitan City Property maaklerit Kätlin Abramsit, kes teeb oma tööd nii pühendunult ja väga kõrgel tasemel!
Kiire, korrektne, täpne, sõbralik ja vastutulelik.
Temaga koostööd teha oli puhas rõõm! Tänu temale sain väga positiivse kogemuse korteri ostmisel. Suur tänu, Kätlin ja City Property!

Natalie Sanna

Kätlin Abrams on tõeliselt äge maakler.
Korteriost ja sellega seonduvad asjaajamised olid tänu temale ülimalt sujuvad.
Kõik probleemid ja küsimused said kiirelt vastused ja kogu protsess oli äärmiselt meeldiv. Suured suured tänud 🙂

Keiu Eesalu

Minu korteri aitas maha müüa Kätlin Abrams. Oli toeks, aitas nõu ja jõuga igal sammul. Teeb oma tööd suure hingega. Kuigi meie koostöö on ametlikult lõppenud, siis annab Kätlin lahkesti nõuandeid ka uue kodu tarvis. Imeline kogemus. Kindlasti soovitan! 😊

Elis Meetua

Kätlin Abrams on maakler suure algustähega.
Tunneb oma tööd väga hästi, on kiire, korrektne, sõbralik, asjalik ja abivalmis. Aitab ja vastab kiirelt ka küsimustes, mis otseselt ei kuulu tema tööülesannete hulka.
Algselt tundus kinnisvara müümise mõte väga vaevarikas ja keeruline, aga Kätlin tegi müügiprotsessist nii lihtsa ettevõtmise nagu oleks poest piima ja leiba toomas käinud. Suurimad tänud!

Merlin Vare

Oma kodu müüma hakates olime kindlad, et maakleri abi meil küll ei ole vaja. Täna mõtleme, et ilma Kätlin Abramsi abita poleks see protsess kindlasti nii ladusalt kulgenud.

Kätlini alati positiivne hoiak, kiire tegitsemine ja professionaalsus olid meie kodu müümise võtmeks.

Kui tahad kodu müüa – helista Kätlinile, tegelikult ka 🙂

Katre Pukk

Kätlin Abrams ja Kristjan Kalamets on absoluudsed professionaalid oma töös.
Nad on kiired, sõbralikud, abivalmid, on igati toeks nõu ja jõuga ka asjades, mis otseselt  nende tööülesannete hulka ei kuulu. Tegemist on tõesti pühendunud ja vastutulelike maakleritega, kelle kätte usaldaks igakell oma kinnisvara!
Aitäh Kätlin, et aitasid kodu müüa ja Kristjan, et uus kodu osta!


Monika Pau

Suur rõõm oli teha koostööd Kätlin Abramsiga, kes oli ülimalt abivalmis ja rõõmsameelne! Tegemist oli meie esimese kogemusega kinnisvara ostul, kuid nüüd teame ka edaspidi kelle poole oma kinnisvara tehingutega pöörduda 🙂

Kenert Müür

Väga meeldiv kogemus. Tänu Kätlin Abramsi professionaalsusele oli kogu müügiprotsess kiire, lihtne ja arusaadav. Kätlin ise on väga meeldiv ja soe inimene kellega leiab lihtsasti ühise keele. Julgen kahe käega soovitada!

Hanna-Stina Zupping

Kätlin Abramsiga suurepärane koostöö! Kiire, abivalmis ja astus alati ühe sammu rohkem kliendi jaoks 😊

Maarja-Liis Saul

Müüsin just maja maha:). Well – tegelikult tegi seda Kätlin Abrams City Propertyst. Ja tegi väga ägedalt!
Ma olen muidu maaklerite suhtes väga pessimistlikult häälestatud – harjunud kõigega ise tegelema ja hakkama saama, senised kogemused ka viletsad (no ei oska nad seda tööd paremini kui mina). Selle protsessigi juures alustasin ise. Tõrjusin keelusthoolimatakontakteeruvate maaklerite horde.
Kätlinil õnnestus hea müügijutuga läbi närida ja ikkagi end maakleriks sokutada. Õnneks:). Ega mulle ei ole kerge midagi müüa. Ja tema nüüd äkki müüs… Poolmärkamatult. No nüüd Kätlin ikka muutis kohe põhjalikult mu suhtumist – väga siiras, inimlik suhtlemine, kõik tähtajad pidasid, kokkulepped pidasid. Oli olemas mõlema osapoole jaoks. Tegi ägedad fotod ja toetas igal sammul. Superinimene õigel kohal ja kogu makstud vahendustasu väärt! 🙂. Seega – soovitan, kui sul ka mingi kinnisvaratehing meeles mõlgub. Kui tahad, küsi lisa või võta temaga otse ühendust!

Andres Mürk

Kätlin Abrams on supermaakler! Väga hea suhtleja, kiire ja efektiivne. Aitas meid nii korteri müügi kui välja üürimise juures väga tõhusalt. Nagu teisedki siin on kommenteerinud- tänu Kätlinile mõistad lõpuks, mis võiks olla lisakasu maakleri kaasamise puhul 😊.
Järgmisel korral enam ei kahtleks, kelle poole pöörduda. Palju tänu ja jätkuvalt edukaid tehinguid Kätlinile ja City Property’le!

Triin Messimas

Arvan, et on keeruline leida paremat maaklerit kui Kätlin Abrams. Poleks elusees uskunud, et müügiprotsess võib käia nii kiiresti ja tõhusalt.
Täielik professionaal. Soovitan sajaga!

Markus Hommuk

Suured tänud Kätlin Abrams! Kõik käis väga kiirelt ja sujuvalt. Kui peaks tulevikus kinnisvara ostma/müüma siis tean kuhu pöörduda ning keda teistele soovitada!

Karel Ridala

Koostöö oli väga sujuv ja meeldiv. Olin pidevalt kursis toimuvaga ning maakleri poolsed ettepanekud olid igati asjakohased. Soovitan!
Minu maakler oli Kätlin Abrams.

Ülle Pent

Super koostöö maakleriga – Kätlin Abrams. Alati abivalmis ja kohal, sinuga arvestav ning hea kuulaja. Igatpidi meeldiv tugi sinujaoks. Soovitan soojalt!

Jana Kotkas

Väga meeldiv koostöö, on abivalmis ja vastas kõikidele meie küsimustele ning viis tehingu ideaalselt läbi. Soovitan 🙂

Andres Näppi

Kätlin Abrams oli väga kiire ja abivalmis, alati olemas ning viis meid kiiresti tehingusse! 🙂


Marit Vaga

 

 

 

Leitud: 62 tulemust

Kinnisvarapakkumised

City Property kinnisvarabüroo

    City Property
  • Aadress: Tartu mnt 50 Tallinn, Harju 10115
  • Telefon: +372 648 6000
  • E-mail: info@cityproperty.ee