Gert Roosimägi

+372 56 666 667
gert.roosimagi@cityproperty.ee
Keeled: Eesti, Vene, Inglise
Tööstaaž: 2,5 aastat

Minust

Olen sõbralik ja hea suhtlemisoskusega. Reageerin kiirelt igale olukorrale ja tulen toime stressirohkete olukordadega. Maakleri töös meeldib mulle keerulisi olukordasi professionaalselt lahendada ja olen alati valmis uuteks väljakutseteks. Suure motivatsiooni tekitab maakleri töös tulemus, rahulolevad ja rõõmsad kliendid ning loomulikult toetavad ja ühtehoidvad kolleegid. Kinnisvara müügiga tegelemine on üks huvitavamaid ja vaheldusrikkamaid valdkondi, kus saab ennast igapäevaselt arendada ja õppida.

Klientide tagasiside

Väga hea koostöökogemus maakler Gert Roosimäega – nii korteri müük kui uue ost sujusid ja kõik kokkulepped pidasid. Gert oli läbi kogu pika protsessi olemas ja tegeles kõigi probleemidega – ka sellistega mis otseselt tema kohustuste hulka ei kuulunud. Meeldiv suhtlus ja asjalik tööeetika teevad Gerdist väga sümpaatse maakleri. Tänud meie pere poolt!

Tiina Lauri

Soovitan Gert Roosimäge ,kuna temaga oli väga hea teha koostööd. Aitas kiirelt vana kodu müüa ning uue kiirelt saada pluss hoidis rahulikku närvi ,kui oli raskeid hetki pangaga ,notariga ning aja peale paberite korda saamisel . 5+

Künter Rothberg

Väga hea ja professionaalne maaklerteenus algusest lõpuni. Tänud, Gert Roosimägi

Margus Klementson

Gert “Jason” Roosimägi aasta maakleriks! Teenus 5+ Tänan.

Markus Tamm

Soovitan ettevõtet City Property.

Gert Roosimägi nagu Šveitsi kell, professionaalne, täpne, töö kiire ja korralik!

Jüri Viital

Aitäh Teile! 🙂

Meil on väga hea meel, et just Teie aitasite meid korteri ostuga. Kuigi korter ise on meie unistuste korter, siis mängis olulist rolli Teie ja omanikude positiivsus, avatus ja ausus asjade osas. Ka see fakt, et me saime nii Teie kui omanikkudega kokku, on iga ostja soov ja annab nii palju juurde otsuste langetamisel. Pole varem saanud maakleritelt nii palju kasulikku infot ja abi.

Meeldis, et olite alati olemas ja hoidsite järjepidevat kontakti. Vastasite kõikidele meie küsimustele ammendavalt ja seda kõike viisaka ja  positiivse suhtumisega.

Kui ennem olime maaklerite suhtes skeptilised varasema kogemuse tõttu, siis Teid ja Teie firmat julgeme soovitada ja vajadusel võtame ise ka ühendust teinekordki 🙂

Aitäh!

Tatjana M.

Gert Roosimägi leidis meie Manufaktuuri Kvartalis asuvale korterile ostja ÜHE päevaga! 🥳 Lisaks saime temalt palju kulda väärt nõuandeid ja kogu tehing piltide tegemisest notarini sujus ilma ühegi probleemita! 👌🏼 Igati soovitame – töö kiire ja korralik!

Grete Toomingas

Leitud: 59 tulemust

Kinnisvarapakkumised

City Property kinnisvarabüroo

    City Property
  • Aadress: Tartu mnt 50 Tallinn, Harju 10115
  • Telefon: +372 648 6000
  • E-mail: info@cityproperty.ee