Edit Nael

+372 51 607 99
edit.nael@cityproperty.ee
Keeled: Eesti, Vene, Inglise
Tööstaaž: 6.5 aastat
Tehingute arv: 550+

Minust

Liitusin City Property Kinnisvarabüroo meeskonnaga 2016. aasta lõpus. Tänaseks on minust saanud City Property Kinnisvarabüroo juhatuse liige/partner, kes teeb pühendunult ka maakleritööd. Kinnisvara on minu kirg ja töö mida tõeliselt naudin ja armastan. Olen tahtejõuline, aus, eesmärgile pühendunud, töökas ja suhtlemisaldis inimene. Minu soov on pakkuda eelkõige oma klientidele, koostööpartneritele parimaid lahendusi ja tulemust. Maakleri töös hindan ma eelkõige suhtlemist huvitavate inimestega, võimalust oma aega ja tegemisi ise planeerida ning klientide siirast rõõmu õnnestunud tehingute puhul.

Klientide tagasiside

Väga professionaalne ja kiire teenindus Editi poolt. Reageerib küsimustele ja probleemidele kiiresti ning teeb enda tööd pühendumusega. Soovitan kindlasti!

Raivo Kruusamäe

Meil oli väga meeldiv kogemus korteri ostmisel- saime väga kiiresti igale tekkinud küsimusele vastused ning probleemidele lahendused!
Edit on väga täpne ning usaldusväärne inimene, kellega teeks ka tulevikus koostööd!

Kati Põld

Edit Nael-väga proffessionaalne, töö kiire ja täpne, peale selle lihtsalt väga kena ja meeldiv inimene. Soovitan tõesti!

Maria Aarand

Soovitan maaklerit Edit Nael. Teeb tööd, hästi, konkreetselt ja kiirelt. igati tore maakler.
Oli super koostöö.
Aitäh

Stella Välk

Tahtsin avaldada oma sügavat südamest tulevat tänu maaklerile Edit Naelale, kes on Tallinna kinnisvaraturul maaklerite etalon näiteks, olles oma ala tõeline pärl.
Koostöö Editiga oli vaid suur rõõm ning tõi endaga kaasa vaid positiivseid emotsioone ning parimaid tulemusi.
Edit on oma töös väga professionaalne, täpne, põhjalik, vastutulelik, abivalmis, kiire, korrektne, hea seadusetundja ja klieni eest seisev. Seda kõike alati positiivses võtmes ja alati naeratavalt.
Aitäh fantastiliselt tehtud töö, abi ja asjalike nõuannete eest.
Merilyn Moose

See väärtus, mida Edit pakub, ei ole pelgalt maaklerteenus, vaid midagi palju-palju enamat. See on unistuste täitmine, ilusa tuleviku visualiseerimine, kasulikud nõuanded ja jäägitult usaldusväärne suhtlus. Lisaks sellele, et Edit loob mõnusa vahetu ja sooja tunde, oskab ta anda väga väärtuslikku nõu ka sisekujunduse osas. Koos temaga hakkab endalgi nö film silme ees jooksma, milliseid võimalusi ostetav pesa pakub. Suhtlus on aus, otsekohene, arvestav ja hästi operatiivne. Edit on koguaeg olemas ja vajadusel telefonikõne kaugusel. Aastate jooksul välja kujunenud usaldusväärsed koostööpartnerid (nt hindajad) lisavad veel nö kirsi tordile. Ahjaa…üks asi on Editiga veel. Niipea, kui temaga tehing saab tehtud, hakkab pea kohe tööle, et oot, mida veel võiks osta või müüa, et saaks uuesti koostööd teha. Soovitan kogu südamest!

Kadri Gutmann

Edit Nael ülimalt täpne, kiire, proffesionaalne, sõbralik ja abivalmis 24/7. Tema toel ei tundunud korteri müük ega ost üldse keeruline.
Abistas iga hetk, vastas küsimustele nii vara hommikul kui ka hilja õhtul. Tegi rohkem kui arvata oskasin. Kindlasti soovitan ka sõbrale, sest ei leia rohkem maaklerit, kes nii hingega teeb oma tööd!!!
Suured tänud sulle Edit, et sain edukalt oma korteri müüdud ja uue pesa leidnud.
Artur
Aitäh Edit Nael kiire ja sujuva tehingu vahendamise eest! Soovitan väga- igati professionaalne ja meeldiv suhtlus
Katrina
Omalt poolt, tahan tänada Edit Nael!
Alati vastutulelik ja alati abivalmis,kogu aeg oli ühenduses!
Sa võid tema peale loota!
Edit,väga tänan Teid! Te tegite minu unistuse teoks!
Aleksandr
Otsustasin suvilat müües valida maakleriks Edit Naela. Parim otsus mida teha saanuks! Väga kena ja asjalik naine mis põhiline- on näha, et ta armastab oma tööd. Kohtusime esimest korda kui suvilat ette näitasin ja järgmine kord alles notaris. Kõik asjaajamised, võimalikud probleemid ning juriidilised küsimused lahendas ta ise ja väga kiiresti samal ajal hoidis mind kõigega kursis. Ainus mida ise tegema pidin oli notaris allkirja panek. Müügiga läks aega vaid 1 kuu- Editiga kohtumisest notarini.
Soovitan kõikidele kes soovivad täisteenust.
Johanna Ruhno
Leitud: 274 tulemust

Kinnisvarapakkumised

City Property kinnisvarabüroo

    City Property
  • Aadress: Tartu mnt 50 Tallinn, Harju 10115
  • Telefon: +372 648 6000
  • E-mail: info@cityproperty.ee