Tervitused Tenerifelt!

Mõned on selle saarega kindlasti juba tuttavad. Kes aga mitte, siis tutvustame Teile seda imelist paradiisisaart Atlandi Ookeanis Aafrika ranniku lähistel, mis kuulub Hispaania Kuningriigi koosseisu.
Kanaari saarestikku kuulub 7 saart, millest Tenerife on populaarseim ning suurim, seda nii infrastruktuuri kui ka turistide ja kohalike elanike arvu poolest. Tenerife ulatus põhjast lõunasse on 87 km ning idast läände 45 km. Saare keskosas on võimalik avastada Hispaania kõrgeimat mäge, milleks on imepärane vulkaan nimega Teide (3718m).

Kanaari saarte kliima on Euroopas parim – siin on aastaringselt soe ja palju päikesepaistet.
Põhiline turismipiirkond ulatub saare lõunaosas asuvast Los Gigantese linnast kuni El Médano linnani. See ala hõlmab endas kolme provintsi: Guía de Isora, Adeje ja Arona.

Tenerife pakub väga häid tingimusi golfihuvilistele, võimalik on valida lausa üheksa profesionaalse golfikursuse vahel. Saarel leiab meelepärase tegevuse igaüks: esindatud on vaala- ja delfiinishow’d, langevarjuhüpped, matkamine, snorgeldamine, sukeldumine, privaatsed jahisõidud, ratsutamine, kalastamine, kui nimetada mõned. Samuti pääseb Tenerifelt lühikese laevasõiduga naabersaartele La Gomera ja El Hierro.

City Property kinnisvarabüroo

    City Property
  • Aadress: Tartu mnt 50 Tallinn, Harju 10115
  • Telefon: +372 648 6000
  • E-mail: info@cityproperty.ee