SINU KODU MEREKALDAL!

SINU KODU MEREKALDAL!

Mere kaldal, maalilises ja looduskaunis kohas on võimalik endale mugav kodu, kus saab igapäevaselt nautida lummavaid päikeseloojanguid.

ARHITEKTUURNE LAHENDUS
Elamu on paigutatud krundile selliselt, et krundi sisemusse jääks privaatne lõunapoole suunatud terrassiga ala. Maja on horisontaalselt jagatud kahte ossa. Esimene korrus on ehitatud kiviplokkidest ning teine, puidust korrus on ühenduses autovarjualusega, moodustades varjualuse sissepääsu kohale ja ulatudes üle maja vastas asuva abiruumi. Krundil asuvale vanale vundamendile on rajatud kiviktaimla ning väike sillutatud terrass, mis on ümbritsetud müüridega. Krunti ümbritseb puidust aed. Olemas on köetav kümblustünn ja maakelder. Maja on funkstiilis ehitatud eramutele omane ja näeb välja stiilne ning on mugavalt praktilise planeeringuga.

KONSTRUKTIIVNE LAHENDUS
Elamu on ehitatud Fibo 200mm plokkidest kandeseintega ning puitvahelagedega. Teise korruse osas on välisseinad puitkarkassist. Vundamendiks on monoliitne raudbetoon vundament. Mittekandvad siseseinad on 100mm kergplokkidest, teisel korrusel metallkarkassiga kipsvaheseinad. Katuse kandekonstruktsioon on puittalad.

Terrassi kandekonstruktsioon on puidust talastik betoonpostidel. Elamu esimese korruse põrand on pinnasele toetuv plaat, kus vahtpolüsteroolile on valatud 100mm raudbetooni. Seinte soojustamiseks on kasutatud vahtpolüsteroolplaate, mis on krohvitud. Teise korruse soojustuseks on puitkarkasside vahel olev mineraalvill 250mm.
Terrass on sügavimmutatud terrassilaudadest, trepid on betoonist ning plaaditud.

VÄLISVIIMISTLUS
Hoone välisseinad: värvitud krohv esimese korruse mahus ning voodrilaud teise korruse mahus. Sokli väliskiht on naturaalne struktuurne betoon. Katusele on paigaldatud just uus katusekatte rullmaterjal.
Majal on kahekordsed selektiivklaasiga klaaspakett aknad.

SISEVIIMISTLUS
Eramu enamus seinu on värvitud värvitud ja osaliselt tapeeditud maitsekate tapeetidega. Hoone teisele korrusele viiv trepp on metallkonstruktsiooniga ning puidust astmetega. Põrandatel on laminaatparkett, niisked ruumid ja peasissepääsu koridor on plaaditud. Sisse jääb värskelt tellitud köögimööbel koos integreeritud tehnikaga (keraamilinepliit, ahi, kubu, mikrolaineahi, nõudepesumasin ja eraldiseisev külmkapp), Sisse jäävad ka sisseehitatud garderoobkapid ja riiulid.

TEHNOSÜSTEEMID
Majal on 3x32A elektrit ning liitumine ühistule kuuluva puurkaevuga (vesi praktiliselt tasuta, tasuda tuleb vaid mõnikümmend eurot aastas puurkaevu hooldustasu). Kanalisatsioon on lahendatud mahutiga. Internetiühenduse eest hoolitseb Telia.
Hoone küttesüsteem on lahendatud esimesel korrusel asuva õhksoojuspumba - ja kaminahju abil. kõikidesse tubadesse on paigaldatud elektriradiaatorid. Niisketes ruumides on elektriline põrandaküte. Esimesel korrusel on elutoas kaminahi, mis pakub naudingut külmadel talveõhtutel.

SISEPLANEERING
I korrusel paiknevad avatud köök-elutuba, abiruum, magamistuba, esik, dušširuum, saun, tualettruum.
II korrusel on kaks magamistuba, millest ühega on ühendatud avar vanniga nn master-bathroom vaatega merele, katuseterrass ja sisseehitatud garderoob.

KINNISTU
Kogu kinnistut ümbritseb puidust aed ja lopsakas kõrghaljastus annab mõnusa privaatsuse. Maja väravad on puldist avatavad, mis teeb elu mugavaks. Vürtsi lisavad suurepäraselt valitud puud ja põõsad ning muud kultuurtaimed. Olemas panipaik, kuhu mugav paigutada murutraktorit, jalgrattaid ja palju muud vajalikku.

ASUKOHT
Antud eramu asukohaks on Rebala muinsuskaitse alasse kuuluvas Saviranna külas väike privaatne mere ääres paiknev aiandusühistu 28 majaga, kus paljud elanikest elavad aastaringselt. Piirkond on ümbritsetud aiaga ja sissepääs asumisse toimub puldiga või telefoniga avatavast väravast. Küla haldab MTÜ Saviranna külaselts. Teed kuuluvad vallale ning talvel kannab nende eest hoolt ning on lumest puhtad. Piirkonda teenindab hommikuti ning õhtuti koolibuss.

Kaugus Tallinna kesklinnast on 20 km.

Majal on olemas dokumentatsioon, kõik vajalikud projektid, ehitus- ning kasutusluba.

Kui soovid vaatama tulla siis võta minuga ühendust ja tule seda imelist kodu oma silmaga vaatama.

Maja on võimalik ka üürida 2100 eurot plus kõrvalkulud.

335 000€

Tehingu liik: Müük
Kinnisvara tüüp: Maja
Aadress: Saviranna tee 153
Tubade arv: 4
Korruseid: 2
Üldpind: 137.50 m2
Hind / m2: 2436.36€

City Property kinnisvarabüroo

    City Property
  • Aadress: Tartu mnt 50 Tallinn, Harju 10115
  • Telefon: +372 648 6000
  • E-mail: info@cityproperty.ee