Salu tee 62

Privaatne terrass, kaks parkimiskohta, tupiktänav

Müüki on tulnud ridaelamu tunnetusega 3-toaline korter hinnatud piirkonnas, Peetris.

KORTERIST

3-toaline praktilise planeeringuga perekorter asub kahekorrulise maja esimesel korrusel. Suureks eeliseks on korteri paiknemine maja nurgas ja privaatne terrass, mis tagavad tunde, et elate ridaelamus. Hoovi osa, kus terrass paikneb kasutabki põhiliselt ainult selles korteris elav pere. Terrassile paistab lõuna- ja õhtupäike, mis lubab nautida lemmikjooki peale tööpäeva lõppu.

Korteri koosseisu kuuluvad: koridor sisseehitatud garderoobikapiga, vannituba tualetiga, avar köök-tuba, kaks magamistuba ja terrass. Elutuba-köök on mõnusalt ruudu-kujuline, mis tagab rohkem liikumisruumi ja erinevaid mööbli paigutamise võimalusi. Korteris on kvaliteetne ja stiilne köök, milles on palju kappe, riiuleid ja nutikaid hoiustamiskohti. Köök on loodud perele, kus armastatakse kokata ja nautida ühiseid söömisaegu.
Mõlemas magamistoas on sisseehitatud garderoobikapid. Vannitoas on eritellimusel valmistatud mööbel, mis sobib ideaalselt mõõtmete poolest ja sisaldab mitmeid kappe ja riiuleid ning ka peidus olevat mustapesukorvi.
Korteris on suured aknad, mis tagavad palju valgust ja õhulisust. Korteri on kujundanud disainer, tänu millele on selles kodus stiili, värve ja ka kõikvõimalikud vabad pinnad on nutikalt ära kasutatud hoiustamisruumideks. Enamus piltidel olevast mööblist jääb korterisse.

Korteri juurde kuulub ka kaks parkimiskohta maja kõrval.

MAJAST

Tegemist on hästi hoitud 2017 aastal valminud kahekorruselise kivimajaga, milles on ainult 14 korterit. Hiljuti on maja otsaseinad ka uuesti krohvitud ja värvitud.
Maja ette on paigaldatud jalgrattaparkla, kus saab turvaliselt luku taga hoida terve pere rattaid.
Maja ees on laste mänguväljak.
Majas tegutseb aktiivne ühistu.

ÜMBRUSEST

Maja asub tupiktänava lõpus, laste kelgumäe vastas. Kõrval on teised sarnased väiksed kortermajad ja eramajad.
Tegemist on Peetri hinnatuima asukohaga - rahulik, privaatne, turvaline. Kohe läheduses on suur Peetri park koos kõikvõimalike mänguväljakute, pallimängude väljakute, välijõusaaliga jne.
Jalutuskäigu kaugusel asuvad ka toidupoed, Peetri keskus, apteek, kohvik, lasteaiad, kool ja palju muud eluks vajalikku.

LISAINFO

Kui tunned, et see kaunis korter võib olla sinu tulevane Kodu, võta kindlasti ühendust ja tule vaatama!

235 000€

Tehingu liik: Müük
Kinnisvara tüüp: Korter
Aadress: Salu tee 62
Tubade arv: 3
Korrus: 1/2
Üldpind: 63.30 m2