Kaselaane põik 6/2

PÄIKESEPOOLNE SUUR 4-TOALINE MUGAV PEREKORTER

Müüki on tulnud avar, mugava planeeringuga 4-toaline perekorter hinnatud peresõbralikus piirkonnas, Kaselaane põik tupiktänavas, Laagris.

KORTER ja KÕRVALKULUD

Tegemist on 3-korruselise maja 3. korrusel asuva 4-toalise nurgakorteriga, mille aknad avanevad privaatse rohelise siseõue poole. Korteri sisepind on 91,7 m² ning korteri juurde kuulub privaatne 12 m² suurune rõdu.

Kodu koosseisu kuuluvad avar koridor sisseehitatud garderoobikapiga, suur elutuba-köök, kust pääseb rõdule, kolm eraldi magamistuba, ruumikas panipaik, tualett, vannituba ja saun. Lisaks rohelistele vaadetele on korter ka päikesepoolne, mis tagab palju valgust, kuid tänu akendele paigaldatud soojust peegeldavale kilele ei küta päike korterit kuumaks ja seal on mõnus olla iga ilmaga. Suures magamistoas on olemas mahukas lükandustega maast laeni garderoobikapp.
Korteris on soojustagastusega ventilatsioon; vannitoas on põrandaküte.
Tänu mugavale planeeringule ei ole ühtegi läbikäidavat tuba ning kõik ruumid ja koridor on avarad.

Kõrvalkulud on mõistlikud - külmematel kuudel kuni 260 eur, elekter kaasa arvatud.

MAJA ja PARKIMINE

Tegemist on 2016 aastal valminud 3-korruselise kortermajaga, mis asub Kaselaane põik tupiktänavas. Majale kuulub ka rattaparkla, kus on võimalik turvaliselt rattaid hoida. Majas on lift.
Majas on aktiivne ühistu.

Maja juurdepääs on tõkestatud tõkkepuuga. Korteri juurde kuulub mugavalt maja ees olev parkimiskoht.

ÜMBRUS ja INFRASTRUKTUUR

Kaselaane tänav asub mugavalt linna läheduses ja samas vaikses ning looduskaunis piirkonnas. Kasekodu elamurajoonis on avar roheline hooviala ning majade keskel asub rohkelt tegevust pakkuv laste mänguväljak. Lisaks on majast paarisaja meetri kaugusel lastele ronimiseks olemas seikluspark.

Mugavalt ja kiirelt pääseb kesklinna nii auto, bussi kui ka rongiga. Lähim ühistranspordipeatus asub ca 800 meetri kaugusel.
10-minutilise jalutuskäigu kaugusel asuvad Laagri Selver ja Hortes ning veidi kaugemal Coop, Bauhof, Rimi ning Maxima.
Lisaks on läheduses olemas lastehoiud (Lustila, Väike Päike), lasteaiad (Nõlvaku, Veskitammi, Laagri, Tuleviku), koolid (Saue riigigümnaasium, Pääsküla ja Möldre kool), Laagri perearstikeskus ning palju muud mugavaks eluks vajalikku.

Kohtumiseni Teie uues kodus!

274 900€

Tehingu liik: Müük
Kinnisvara tüüp: Korter
Aadress: Kaselaane põik 6/2
Tubade arv: 4
Korrus: 3/3
Üldpind: 103.70 m2