Kaaruti 8

KORTER

Müüa rahuliku asukohaga valgusküllane 2-toaline korter. Korter asub neljakordse maja kolmandal korrusel ning on väga heas seisukorras. Korteri koosseisu kuulub elutuba koos avatud köögiga, magamistuba, esik, vannituba ja 5,7 m2 suurune rõdu. Korteris on vesipõrandaküte ning soojustagastusega ventilatsioon. Temperatuuri on võimalik igas toas eraldi reguleerida. Kvaliteetne köögimööbel koos tehnikaga (induktsioonpliit, ahi, nõudepesumasin, külmkapp) on komplekteeritud AM Mööbel poolt. Nende valmistatud on ka mahukad lükandustega kapid nii esikus kui ka magamistoas. Korteri üldpind on 49,3 m2 millele lisandub rõdu.

Tänu kõrgele ehituskvaliteedile on kommunaalkulud soodsad. Talveperioodil ca 110€ ning suvel ca 80€.

Korteri juurde kuulub kindlaksmääratud parkimiskoht ja 2,8 m2 suurune panipaik. Täiendavalt on majas soe lastekärude/jalgrataste hoiustamise ruum.

MAJA

Majas tegutseb korteriühistu ning on ehitatud 2020 aastal Merko Ehituse poolt. Maja heliisolatsioon on väga hea. Maja energiamärgis on B.

ASUKOHT

Pikaliiva kortermajad paiknevad rohelusest ümbritsetud Harku järve lähistel, eemal linnakärast ja suure potentsiaaliga arenevas piirkonnas, kus põimuvad Harku järve ja Õismäe raba looduslähedus ning mugavalt lähedale jääv meelelahutus ja kaubandusvõrgustik Rocca al Mare keskuses, Prismad, Rimid, Maximad jne. Spordisõpradele Saku Suurhall, Arigato, Škoda jäähall, tennisekeskus ning MyFitness siseujulaga. Kodu jääb mugavasse kaugusesse ka noorte perede jaoks, sest lähedal on Järveotsa Gümnaasium, Õismäe Gümnaasium, Rocca al Mare Kool, mitmed lasteaiad ja palju mänguväljakuid ja terviseradasid.

Olete oodatud korteriga tutvuma!

189 000€

Tehingu liik: Müüdud
Kinnisvara tüüp: Korter
Aadress: Kaaruti 8
Tubade arv: 2
Korrus: 3/4
Üldpind: 49.30 m2