Saturni tn 12

NELJATOALINE SAUNAGA KORTER LÄBI KAHE KORRUSE

KORTER

Uue-Maailma rahulikul vahetänaval, eestiaagse maja teisel korrusel asub hea potentsiaaliga, kaasajastamist vajav korter. 4-toaline kodu on ehitatud läbi kahe korruse ning kasutusele on võetud katusekorruse elupind. Aknad avanevad kolmes suunas ning tagavad päikseküllase valguse terve päeva jooksul. Korteri praegusele planeeringule on teostatud ehitusprojekt ning väljastatud on Ehitusluba. Samas on võimalik kogu lahendus uuel omanikul oma äranägemise järgi muuta ja uuendada.
Teise korruse elupind koosneb kesksest elutoast koos avatud köögialaga ning eraldi magamistoast. Lisaks asub siin korrusel ka duširuum koos WC ning saunaga. Katusekorruse moodustab avatud eluruum ning lisamagamistuba. Katusekalde alused pinnad on ehitatud panipaikadeks.

Korteri kõik aknad on vahetatud, välisseinad, vaheleaed ning katuslagi on soojustatud kivivillaga. Teise korruse põrandad kaetud parketiga, osaliselt plaaditud. Katusekorrusel on laudpõrand. Korteri siseuksed ja välisuks on vahetatud. Elektrikaabeldus, valgustus ning vee- ja kanalitorustikud on uuendatud. Paigaldatud on Arensi köögimööbel.

KÜTTELAHENDUS / VENTILATSIOON

Kütmine toimub lokaalse gaasikatla baasil, mis tagab ökonoomsed küttekulud. Paigaldatud on termostaadiga reguleeritavad radiaatorid ning duširuumis põrandasoojendus. Elutoas asuva kamina kasutamine vajab seadustamist vastavalt kehtivatele normidele.
Duširuumi laes ja saunas on paigaldatud väljatõmbe ventilatsioon.

MAJA / PARKIMINE / PANIPAIK

Kivitrepikojaga kahekordne puithoone esindab Uue-Maailma miljöövöörtusliku piirkonna klassikalist hoonetüüpi. Maja renoveerimistöödega on alustatud, vahetatud on katus ning katusekorruse välisvooderdus. Järge ootavad fassaaditööd ning trepikoja renoveerimine. Vastavad projektid on olemas ning ametkondadega kooskõlstatud. Majas on terviklikult väljavahetatud veetorustik, kanalistatsioon ning üldelekter. Laenud puuduvad.
Hoones on 5 korterit. Müüdava korteri juurde kuulub suur 16m2 panipaiga ruum keldrikorrusel, kuhu on rajatud ka kanalisatsioon WC jaoks ning veeühendus. Kasutuskorra järgselt kuulub korteri juurde ka ligikaudu 1/4 krundist (kasutusmaa 208m2), kuhu praegune omanik on rajanud kena katusealuse terrassi koos lukustatava kuuriboksiga (projekt olemas, seadustamine pooleli). Terrassi juurde on veetud ka veeühenus ning võimalik on kasutada välikööki. Hooviala on kaunilt haljastatud ja hooldatud. Maja taga asub ka 1 kindel kokkuleppeline parkimiskoht.

ÜMBRUS / TRANSPORT

Maja asukoht on suurepärane, lähistele jäävad nii Kristiine Keskus kui Uue-Maailma mõnusad vahetänavad, samuti A. Le Coq Arena staadion ja mitmed pargid. Ühistranspordi peatused paarisaja meetri raadiuses.

LISAINFO
Helista - kõik lisaküsimused on teretulnud. Oled oodatud selle koduga tutvuma!

230 000€

Tehingu liik: Müük
Kinnisvara tüüp: Korter
Aadress: Saturni tn 12
Tubade arv: 4
Korrus: 2/3
Üldpind: 73.20 m2