Müüa perspektiivikas krunt Türisalus!

KIIRMÜÜGIHIND 45 000.-!!!

Müügile on tulnud heas asukohas elamumaa Harju maakonnas, Harku vallas, Türisalu külas!

KINNISTU

Müüa 1422 m² suurune elamumaa Türisalus. Peamine kasutamise otstarve oli suvila/aiamaja. Hetkel on hooned osaliselt lammutatud, kuid tööd veel jagub.

Veesilma tee 11, Türisalu (katastritunnus 19813:009:0050, 1422m², elamumaa). Aianduskooperatiivi „Türisalu-9“ (krunt pos. 5) generaalplaani alusel oli kinnistule antud ehitusluba aiamaja „Mai-II“ ehitamiseks. Kui planeerite uut hoonet, kas aiamaja või üksikelamut, mille ehitisealune pind on üle 60m² ja kõrgus üle 5m, siis selle projekteerimiseks on esmalt vajalik taotleda projekteerimistingimused (läbi ehitisregistri). Peale projekti koostamist on läbi ehitisregistri vajalik esitada ehitusloa taotlus ja ehitusprojekt. Kui uue hoone ehitisealune pind on kuni 60m² ja kõrgus kuni 5m, siis ei ole projekteerimistingimusi vaja taotleda.

Võimalik liituda tsentraalse vee ja kanaliga, liitumispunkt kinnistu piiril.

ASUKOHT

Kinnistu AÜ "Türisalu 9" asub suletud alal ja on piiratud aiaga ja värav on lukus (autovärav avatakse puldiga). Piirkonnas aastaringsed naabrid.
Kinnistu asub Keila-Joa poest 1,5 km kaugusel ja mererannast 2,7 km kaugusel, Tallinnast ca. 20 km.
Ühendus linnaga hea, olemas pood, Keila- Joa mõis ja park, Keila jõgi ja kosk.
Türisalu küla asub kaheksal ruutkilomeetril Harku valla lääneservas. Elanikkond on kirev segu noortest ja vanadest, kes kõik naudivad mere ja männimetsa lähedust. Väärtuseks on ka maaliline Türisalu pank ja vaheldusrikas pinnamood mustikatihnikute ja metsaradadega. Lisaks ühendab kohalikke inimesi Türisalu külaselts, mis tegeleb külaelu elavdamisega.

LISAINFO

Helista ja küsi lisa! Olete oodatud kinnistuga tutvuma!

39 900€

Tehingu liik: Müüdud
Kinnisvara tüüp: Maatükk
Aadress: Veesilma tee 11
Üldpind: 1422.00 m2
Hind / m2: 28.06€

City Property kinnisvarabüroo

    City Property
  • Aadress: Tartu mnt 50 Tallinn, Harju 10115
  • Telefon: +372 648 6000
  • E-mail: info@cityproperty.ee