Videviku tn 40

Müüa korter Uue- Maailma vaikses piirkonnas!

Müüa renoveerimist vajav 2- toaline korter Kesklinnas, Uue Maailma vaikses miljööväärtuslikus piirkonnas!

KORTER

Korteri koosseisu kuuluvad esik, elutuba, köök, wc/vannituba. Korter vajab renoveerimist aga suureks plussiks on see, et aknad ja elektrijuhtmestik on vahetatud. Elutuba on soojustatud. Korteri soojusallikateks on õhksoojuspump ja elektriradikad (reguleeritavad). Võimalik kütta ka ahju ja tulevikus ehitada sellest kamin. Köögis on õhtupäike ja elutoas hommikupäike.

Korteril on säilinud eelmise remondi käigus paigaldatud ripplae taga nn peegellagi. Seinas oleva kipsplaadi taga krohvitud seinad. Eemaldatavate kihtide tagant vabaneb korterile ruumi juurde nii pindalalt kui kõrguslikult. Lisaks saab avada elutoa poolel kinni pandud katusealuse panipaiga.

Ideaalne korter mida kujundada ja renoveerida oma maitse järgi. Korterile on tehtud uus sisearhidektuurne lahendus.

Uue sisearhitektuurse lahendusega on mõeldud vanad krohvipinnad seintes ja lagedes taastada. Põrandatele on mõeldud valada kipsi valumass, mille sisse põrandaküttetorustik. Korterisse tuleb gaasi toru ja võimalik on paigaldada gaasikütteseade. Lisaks (või alternatiivina) saab korterisse paigaldada õhk-õhk või õhk-vesi seade. Välisseade tuleb paigaldada hoovi poole. Lisaks on uue projektiga ettenähtud kamin-ahi, millega saab talvel kütta.
Võimalik paigaldada ka soojustagastustega korteripõhine ventilatsioon. Ümberehitusega tuleb välja vahetada plastaknad originaalsete kaheraamsete puitakende vastu ja paigaldada korterile tuletõkkeuks.
Siseviimistluses on mõeldud 1. korrusel kasutada krohvitud ja värvitud pindasid ja katusealusel kipsplaatidega kaetud värvitud pindasid. 1. korruse põrandale võib panna parketi, valumaterjali jms. 2. korruse põrandale võib panna näiteks vaipkatte.

Märgruumi seinad ja põranda võib katta mikrotsemendiga.
Trepp tehakse koos sisemööbliga (trepp läheb üle TV aluseks ja riiuliks).

Peale ümberehitust 44 m2, pluss katusealune mitteametlik pind.

Korteri pööningu osa on väljaehituatud ja notariaalselt korteri juurde kuuluv aga pole seadustatud ja puudub kasutusluba.

Kuulutusele lisatud ka mõned mahulised vaated. Need on lihtsalt planeeringu pildid, mitte materjalide ja disaini detailidega.

MAJA

Maja on ehitatud 1935 aastal. 1995 aastal renoveeriti maja ja katus. Majas vahetatud elektrijuhtmestik ja püstakud. Majas on 7 korterit.

Hoov on ühiskasutatav, korteri juurde kuulub 2 parkimiskohta mis on aja jooksul väljakujunenud. Automaatsed väravad, suur hoov ja grillimisnurgake.

Maja arhitekt on tuntud eestlane Herbert Johanson. Tema loomingu hulka kuuluvad ka sellised tuntud hooned nagu Riigikogu hoone Toompeal, Tallinna Keskhaigla, Westholmi Gümnaasium, Tallinna Ühsgümnaasium, Prantsuse Lütseum, Tallinna Tuletõrjehoone.
Tegemist on korterelamuga, mis on käesoleva planeeringuga arhitektuuriajalooliselt hinnatud kui väga väärtuslikuks hooneks ja säilitamist väärivaks.

ASUKOHT

Lähedal asuvad koolid, lasteaiad, kauplused, Kristiine Keskus, A. Le Coq Arena ja ühistransport.
Vabaduse väljak ja Tallinna Vanalinn on viieteiskümne minutilise jalutuskäigu kaugusel.

LISAINFO

Kui oled korterist huvitatud, siis helista ja küsi lisa!

109 500€

Tehingu liik: Müük
Kinnisvara tüüp: Korter
Aadress: Videviku tn 40
Tubade arv: 2
Korrus: 2/3
Üldpind: 42.30 m2