Ristiku 77

Müüa korter eestiaegses majas Põhja-Tallinnas

KORTER

Müüa 3-toaline korter kaunis Põhja-Tallinna linnaosas. Korter asub rahulikul kõrvaltänaval stiilses Eestiaegses majas.
Korteri koosseisu kuuluvad avar köök-elutuba-söögituba, 2 magamistuba, katusealune tuba, mida saab kasutada nii pööningu, kodukontori kui lisa magamistoana, ja vannituba. Kuna tegemist on nurgapealse korteriga, on see mõnusalt valgusküllane. Köögist saab hommikukohvi juues imetleda päiksetõusu ning magamistoast avaneb vaade päikeseloojangule. Korterisse jäävad köögimööbel ja sisseehitatud seinakapid.
Korteri põrandaid katab kaunis tume parkett, lae all on eksponeeritud originaalsed katusekonstruktsioonid, pindade viimistluses on kasutatud ka lubikrohvi. Maja renoveerimise käigus 2009. aastal sai ka see korter uue torustiku, katuseaknad ning autonoomse gaasiküttesüsteemi, millega saab ise mugavalt talvel temperatuuri reguleerida. Korteri juurde kuuluvad keldriboks ja parkimiskoht.
Korteril on olemas korstnajalg nii et soovi korral saab sinna ka kamina panna.

MAJA/PARKIMINE

Tegemist on 1938. aastal ehitatud kivimajaga, mis 2009. aastal põhjalikult renoveeriti. Renoveerimise käigus värskendati maja fassaadi, pandi uus katus, torustik ja küttesüsteem. Ka trepikoda läbis värskenduskuuri. Majal on kinnine hoov, kus asub korteri juurde kuuluv parkimiskoht. Väravat saab mugavalt puldist avada ning trepikoja uksel on fonolukk. Maja taga hoovis asub ka väike roheala, kus saab pesu kuivatada või naabrite/sõpradega aega veeta. Külalistel on võimalik parkida maja ette tänavale, kus tasuta parkimiskohti on palju.

ÜMBRUS/TRANSPORT

Korter asub kaunil puudega ääristatud tänaval Põhja-Tallinnas. Korteri lähedusse jäävad Sõle Spordikeskus, Ristiku Põhikool, Kolde Lasteaed, kohvikud ja restoranid. Toidupoode on lähedused palju ning ühistranspordiühendus on hea – lühikese jalutuskäigu kaugusel asuvad Maisi ja Rukki bussipeatused.

LISAINFO

Kui otsid miljööväärtuslikku korterit rahulikus rohelises naabruskonnas, võta ühendust!

270 000€

Tehingu liik: Müük
Kinnisvara tüüp: Korter
Aadress: Ristiku 77
Tubade arv: 3
Korrus: 3/3
Üldpind: 92.00 m2