Tallinna mnt 12

MÜÜDUD!

MÜÜDUD!

KORTER

Müügile on tulnud 1-toaline korter Arukülas. Aasta aega tagasi sai korteris tehtud värskendusremont. Vahetatud on ka torustik ning elektrijuhtmestik. Korteri koosseisu kuuluvad esik, elutuba/magamistuba, köök, vannituba koos wc-ga. Vannitoas ja esikus on olemas põrandaküte. Lisaks kuulub korterile ka kuuriboks, kus saab hoida aiamööblit, jalgratast või küttepuid.

Korteris on kamin, mis annab talvekuudel mõnusat sooja ja hubasust. Põrandasse on valatud küttetorustik, mis tähendab, et soovi korral on võimalik paigaldada ka õhk-vesi soojuspump.

Korterisse jääv mööbel on läbiräägitav.

MAJA/PARKIMINE

Väärikas maja on ehitatud 1939. aastal. Majale kuulub suur ja kaunilt hooldatud aed, mida saavad kõik ühiselt kasutada.
Parkimine on maja ees tasuta maja elanikele vastavalt vabadele kohtadele. Kinnitatud parkimiskohad puuduvad. Majas toimetab korterühistu.

KULUD

Olemas tsentraalne vesi ja isiklik kogumismahuti, mis tähendab et kulud sõltuvad isiklikust tarbimisest. Igakuised kulud on vesi, elekter, mahuti tühjendus (1x kahe kuu jooksul), prügi ja teleteenused.

ÜMBRUS/TRANSPORT

Arukülas on olemas kõik vajalik mugavaks eluks! Autoga Tallinna piirini vaid 15min, väga hea rongi-ja bussiühendus Tallinnaga, rongipeatus 250m. Arukülas on koolid, lasteaed, mitu toidukauplust, söögikohad, apteek jne.
Mitmed võimalused on ka spordihuvilistele : olemas on tervise- ja suusarada, staadion, hokiväljak, skatepark ja lähedal asuv ujumiskoht. Elukeskkond on rahulik ja samas Tallinnale nii lähedal!

LISAINFO

Helista, oled väga oodatud selle suurepärase koduga tutvuma!

59 900€

Tehingu liik: Müüdud
Kinnisvara tüüp: Korter
Aadress: Tallinna mnt 12
Tubade arv: 1
Korrus: 1/2
Üldpind: 29.50 m2