MÜÜA HEA ASUKOHAGA 3-TOALINE KORTER SAKUS!

KORTER
Müüa avar 3-toaline korter Sakus. Korter on väga hea planeeringuga ja asub viiekordse maja neljandal korrusel kus iga ruum on paikneb eraldi. Läbi maja planeeringuga avar korter.
Tubadesse paistab hommiku- ja päevapäike ja kööki õhtupäike. Korterist avaneb väga ilus ja privaatne vaade. Va

Korteris on põrandatel laminaatparkett ja köögi põrandat katab lineolom. Seinad enamuses tapeeditud. Olemas turvavälisuks.

KÕRVALKULUD/KELDRIBOKS
Kõrvalkulud talvel ca 260 eurot ja suvel ca 160 eurot, mis sisaldavad vett ja elektrit. Korteri kasutusel on üks keldriboks.

MAJA JA ASUKOHT
Maja on viis korrust. Katud on renoveeritud ja maja fasaad on soojustatud. Maja laen lõppeb järgmisel aastal. Maja asub väga heas asukohas - Saku keskuses. Kõik eluks vajalik ümbruses. Bussipeatused, kauplused, lasteaed asuvad 200-300 m kaugusel. Saku Gümnaasium 400 m kaugusel.
Sakus on väga head sportimise ja vaba aja veetmise võimalused. Staadion ja discgolfi park asuvad 300 m kaugusel, samuti Saku mõisa park.
Ümbruses palju kergliiklusteid. Spordi armastajatele jalutuskäigu kaugusel asuvad Saku tervise- ja matkarajad. Väga hea ühendus Tallinnaga kuhu saab nii rongiga kui ka bussiga.

Oled väga oodatud tutvuma!

139 000€

Tehingu liik: Müüdud
Kinnisvara tüüp: Korter
Aadress: Teaduse 12
Tubade arv: 3
Korrus: 4/5
Üldpind: 63.10 m2
Hind / m2: 2202.85€

City Property kinnisvarabüroo

    City Property
  • Aadress: Tartu mnt 50 Tallinn, Harju 10115
  • Telefon: +372 648 6000
  • E-mail: info@cityproperty.ee