Pae 23

MÜÜA VÄRSKELT RENOVEERITUD KORTER, HEA ASUKOHT!

KORTER

Müüa renoveeritud 1-toaline korter Pae 23 majas. Korter asub 5-korruselise maja kõrgel esimesel korrusel, maja keskel, mis jääb tänava mürast eemale ja tagab rahuliku elamise. Korteri koosseisu kuuluvad elutuba koos poolavatud köögiga ja vannituba koos tualetiga.

Korteri seinad on värvitud enamuses heledates toonides ja osaliselt lisab kontrasti poolavatud köögisein. Vahetatud kogu elektrisüsteem ja torustik. Siseuks on vahetatud ja olemas turvavälisuks. Toa põrandal on laminaatparkett ja paigaldatud pakettaknad. Korter on väga valgusküllane ja heas seisukorras, värskelt renoveeritutud ja sissekolim iseks valmis.
Piltidelt nähtuv mööbel jääb korterisse. Köögis olemas köögimööbel koos tehnikaga ( induktsioonpliit, ahi, kubu).
Vannituba on renoveeritud ja seinad on plaaditud, seda sisustab vann. Olemas põrandaküte.

Olemas ruumikas panipaik, kuhu hea võimalus kõike vajalikku paigutada.

MAJA

Majas olemas KÜ. Väliskoridorid on renoveeritud ja paigaldatud fonosüsteemidega uued välisuksed ja postkastid. Paigaldatud turvakaamerad.

PARKIMINE

Parkimisvõimalus maja juures tasuta.

KÕRVALKULUD

Madalad kõrvalkulud, suvel ca. 70 eur ja talvel ca. 140 eur.

ÜMBRUS

Maja asub logistiliselt väga mugavas asukohas. Vahetus läheduses on olemas kõik eluks vajalik: koolid, lasteaiad, mänguväljakud ning mitmed toidukauplused, Maxima, Selver jne. Läheduses olemas bussipeatus, mis tagab kiire ühistranspordi ühenduse Tallinna kesklinna ja teiste linnaosadega.

LISAINFO

Kui soovid seda korterit vaatama tulla siis võta minuga kindlasti ühendust!

84 900€

Tehingu liik: Müüdud
Kinnisvara tüüp: Korter
Aadress: Pae 23
Tubade arv: 1
Korrus: 1/5
Üldpind: 39.50 m2