Kastani 19

KLIENDIPÄEV 25. MÄRTS KELL 14:00-15:30

KLIENDIPÄEV 25. MÄRTS KELL 14:00-15:30
KLIENDIPÄEVA RAAMES SOODUSHIND 269 000€
TÄISHIND 274 00€

Vajalik eelnev registreerimine telefoni või e-maili teel:

MAJA

Majad valmivad rahulikus ja rohelises eramute piirkonnas, Kosel. Antud piirkond on leidnud populaarsust noorperede seas. Hubane ja valgusküllane nelja magamistoaga pereelamu. Majade ehitusega on alustatud 2021. aastal. Majad on ehitatud avara planeeringuga, maja kõrvale rajatud terrass mis on kaetud süvaimmutatud laudisega.
Maja koosseisu kuulub: Esik, 4 magamistuba, WC-vannituba sauna ja duššiga, külaliste WC, tehnoruuruum mida saab kasutada ka panipaigana, elutuba-köök, terrass.

VENTILATSIOON

Hoone ventilatsioon on lahendatud soojusvahetiga ventilatsioonisüsteemiga, kus on väljatõmbed märgadest ruumidest ja sissepuhked eluruumidest. Köögi kubu ei ole ühendatud ventilatsiooni süsteemi, vaid on eraldiseisev süsteem. Seadme asukoht on tehnoruumis.

KÜTTESÜSTEEM

Ökonoomne ja kaasaegne vesipõrandaküte, õhksoojuspumba baasil, mis tagab majale madalad küttekulud.
Hoone energiamärgis B, arvutuslik energiatõhususarv 136.8 kWh/m2•a,

KONSTRUKTSIOONID JA MATERJALID

Kivikarkassmaja on rajatud madalvundamendile. Konstruktsioonid: kivikarkass Aeroc, välisviimistlus: horisontaallaudis UYS 18x145. Katust katab katuseplekk.

SISEVIIMISTLUS

Majas on kasutatud naturaalseid materjale. Põrandaid katab laminaatparkett. Tubades on kasutatud heledaid värvitoone. Koridori põrandat ja sanitaarruume katab keraamiline plaat.

KOMMUNIKATSIOONID

Majale on tehtud elektriliitumine 3x16A, fiiberoptiline interneti ühendus, ja Kose Vesi AS tsentraalse vee- ja kanalisatsioonisüsteemiga.

SADEVEEKANALISATSIOON

Antud kinnistul ja kinnistu ümbruses puudub olemasolev drenaaživee- ja sademeveekanalisatsioon. Sademevesi juhitud kinnistu piires pinnasesse ja maapinna vertikaaliga hoonest eemale.

PLANEERING

Elamu on ühe korruseline ristküliku-kujulise põhjaplaaniga viilkatusega hoone. Sissekäik on projekteeritud juurdepääsuga hoovialalt. Peasissepääsust pääseb esikusse, kust edasi köök-elutuppa ja nelja magamistuppa ja vannituppa ja sauna. Elutoast pääs terrassile. Tehnoruumi pääseb õuest ja esikust.

KINNISTU

Krundi pind peale ehitustööd haljastatakse muruga, lisaks rajatakse sillutiskivi teed eramu välisukse juurde

ASUKOHT

Ideaalne asukoht lastega peredele. Paikneb eemal suurematest teedest, mistõttu on kinnistul vaikne ja rahulik. Lähedal asuvad Kose keskus, lasteaed ja koolid. Kose on logistiliselt heas asukohas, Tartu maantee tagab kiire ühenduse Tallinnaga. Pealinna 30-minutiline autosõit, Tallinna kesklinna 40km.

ÜMBRUS

Tänavale on paigaldatud tänavavalgustus mis annab ka pimedamal ajal turvatunde. Piirkonnas on olemas kõik vajalikud kommunikatsioonid: vesi, elekter, side, asfaltkattega sõidu- ja kergliiklusteed.
Kogu piirkonda uuendatakse iga aasta ja lisatakse lisaväärtusi, antud piirkond on muutunud populaarseks just noorperede seas. Alevikus asuvad põhikool, gümnaasium, lasteaed, raamatukogu ja kauplused. Lisaväärtust annavad jalgpalli-kergejõustikustaadion, ujula ja mitmed muud sportimise võimalused.

Tallinnaga olemas transpordiühendus, buss nr. 140 tuleb Estonia juurde ca 40 minutiga.

Lähim peatus:
510 m Kose kalmistu
1,1 km Kose

Kui tunnete, et see maja võib olla koduks teie perele siis helistage ning lepime sobiva aja vaatamiseks!

269 000€

Tehingu liik: Müüdud
Kinnisvara tüüp: Maja
Aadress: Kastani 19
Tubade arv: 5
Korrus: 1/1
Üldpind: 126.90 m2