Vilde tee 107

HEA PAKKUMINE! KOHESELT VABA KORTER!

KORTERMüüa hea asukohaga renoveeritud 2-toaline korter Mustamäel. Korter asub viiekordse maja teisel korrusel ning on valgusküllane. Korteri koosseisu kuulub elutuba, magamistuba, köök, vannituba koos tualettiga ja esik. Elutoast pääs rõdule. Magamistoas olemas mahukas garderoobikapp. Lükanduks magamistoas ja vannitoas. Korteri magamis- ja elutoas olemas värskeõhuklapid. Korter on heas seisukorras ning soovi korral jääb kogu piltidel nähtav mööbel ja tehnika uuele omanikule. Köögis olemas vajaminev tehnika - külmkapp, pliit, ahi, kubu, pesumasin.

Korter on vaba sissekolimiseks.

Korteri juurde kuulub mahukas keldriboks.

MAJA

Majas tegutseb aktiivne korteriühistu kelle eestvedamisel on renoveeritud maja fassaad, vahetatud katus ja torustik ning plaanis uuendada küttesüsteemi. Paigaldatud on valvekaamerad.

PARKIMINE

Parkimine maja ees sõiduki reg.numbri alusel, 2 autot korteri kohta.

ASUKOHT

Tänu heale asukohale Mustamäel on läheduses olemas mitmed toidukauplused, lasteaiad, koolid, ühistranspordipeatused, erinevad söögikohad, Mustamäe spa, Männipark jpm. Jalutuskäigu kaugusele jääb TalTech, Magistrali, Mustamäe ja Mustika keskused.Olete oodatud korteriga tutvuma!

115 000€

Tehingu liik: Müük
Kinnisvara tüüp: Korter
Aadress: Vilde tee 107
Tubade arv: 2
Korrus: 2/5
Üldpind: 45.30 m2