Kurvi tee 2

HINNATUD ASUKOHA JA SUURE KINNISTUGA ERAMU!

Müüa hea asukohaga maja Haabneemes. Tegemist on 112,8 m2 suuruse puitmajaga, mis asub 1986 m2 suurusel kinnistul. Maja on renoveeritud aastal 1998 mille käigus sai kohandatud ümber elamuks ja aastaringseks elamiseks. Renoveerimise käigus vahetati torustik, elektrijuhtmestik ja katus. Gaasiküte paigaldati 2002. aastal.

Maja esimesel korrusel asub elutuba, köök, väike magamistuba, avar vannituba, eraldi tualett, puuküttega saun, tehnoruum ja esik. Teisel korrusel on üks suur magamistuba.

Maja kütteks on gaasiküte, kamin elutoas ja soojamüüriga pliit köögis. Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon. Olemas valvesignalisatsioon.

Abihoonena 35 m2 suurune garaaž, kus võimalik autot parkida ja asju hoiustada.

Kinnistul kasvavad õunapuud, marjapõõsad ja erinevad ilutaimed. Olemas varjualune, kus aega veeta ja grilliõhtuid korraldada. Hooviala on aiaga piiratud.

Müüdav hoonestatud kinnistu asub Haabneeme alevikus, Viimsi vallas. Kaugus Viimsi aleviku keskusest ca 3 km kaugusel. Viimsi alevikus olemas kõik vajalik - toidukauplused, söögikohad, kino, spa, spordiklubid jpm. Asukoht piirkonna siseselt on kõrgelt hinnatud. Lähiümbruses paiknevad erinevatel aastatel ehitatud eramud. Lähim kool asub u 3 km kaugusel Viimsi alevikus, lasteaed ca 600 m kaugusel ning lähim kauplus ca 2 km kaugusel Haabneeme alevikus. Meri on linnulennult 400 m kaugusel. Lähim bussipeatus u 400 m.

Olete oodatud majaga tutvuma!

315 000€

Tehingu liik: Müük
Kinnisvara tüüp: Maja
Aadress: Kurvi tee 2
Tubade arv: 3
Korruseid: 2
Üldpind: 112.80 m2