Sõpruse pst 220

Hea asukoht, suur rõdu, maja renoveeritud!

KORTER:
Müügile on tulnud läbi maja planeeringuga 3-toaline korter, Magistrali vastas, Mustamäel! Korter on piisavalt heas seisukorras, et koheselt sisse kolida, kuid vajab kindlasti värskendusremonti, mida saab uus omanik täpselt oma maitse järgi teha.

Korteri koosseisu kuuluvad: elutuba, ruumikas magamistuba pääsuga klaasitud rõdule, magamistuba, köök, san. ruum ja tualett eraldi ning esik. Samuti kuulub korteri kasutada keldriboks.

Kõikides tubades on kaasaegsed, regulaatoritega radiaatorid. Akendest avaneb vaade ühelt poolt Sõpruse puiestee Magistrali Kaubanduskeskusele ja teiselt poolt suurele siseõuele.

MAJA/KULUD:
Maja on renoveeritud 2022 aastal, mille käigus vahetati ära küttesüsteem, välisuksed ja paigaldati soojustagastusega ventilatsioon. Sissepääsud on remonditud ning on paigaldatud uued, keskmisest suuremad klaasitud rõdud. Maja katusele on paigaldatud päikesepaneelid. Naabrid on rahulikud ja vaiksed. Suvel kulud ca 200 eurot ja talvel ca 290 eurot (sisaldab remondilaenu).

PARKIMINE:
Maja ümbruses tasuta parkimine vastavalt vabadele kohtadele.

ÜMBRUS/TRANSPORT
Maja asub logistiliselt väga mugavas asukohas. Ühistranspordi peatus maja läheduses, mis tagab kiire ühenduse kesklinnaga ja teiste linnaosadega. Läheduses on kõik eluks vajalik - koolid ja lasteaiad, mänguväljakud ja pargid, kaubanduskeskused, spordiklubi, SPA, TTÜ.

LISAINFO:
Huvi korral võtke minuga julgelt ühendust ja läheme koos vaatama!

115 000€

Tehingu liik: Müük
Kinnisvara tüüp: Korter
Aadress: Sõpruse pst 220
Tubade arv: 3
Korrus: 1/5
Üldpind: 59.80 m2