Liivalaia 7

HEA ASUKOHAGA PAKKUMINE!

EKSKLUSIIVNE PAKKUMINE LIIVALAIAS.

MÜÜA stiilselt renoveeritud avara planeeringuga korter kesklinna ühel tuiksoonel Liivalaia 7 majas Tatari-Süda asumis.

INFO KORTERI KOHTA: korter on põhjalikult renoveeritud mõned aastad tagasi, kuid on äärmiselt kenasti hoitud ja väga heas seisukorras.

PLANEERING: Üldpind 98,1m2. 1/5 (kõrge esimene korrus).
Korteri koosseisu kuuluvad kaks suurt avardatud ruumi, mis ulatuvad planeeringuga läbi maja, aknad nii Liivalaia tänava kui oma majahoovi suunas. Lisaks eraldi magamistuba ja suur garderoob-panipaik, köök ja san ruumid, mille koosseisus duširuum ja saun.

Hoolikalt läbimõeldud funktsionaalselt hea plaanilahendusega ja stiilselt kujundatud korter on kasutuses bürooruumidena, kuid on algselt olnud 4-toaline ning soovi korral võimalik ka 4-toalisena taas kasutusele võtta.

SISEVIIMISTLUS: kõrgendatud stiilitunnetusega kujundatud korteri renoveerimisel on kasutatud kvaliteetseid, keskmisest hinnalisemaid materjale. Tööd teostatud põhimõttel luua ühtne terviklahendus - on mõeldud iga detaili peale ja seejärel see hoolikalt sisekujundusse sobitatud.

Kasutatud materjalid: kõrge kulumis- ja niiskuskindlusega looduskivist põrand: lihvitud, poleeritud juura paekivi põrandal, san ruumis marmorplaadid seintel ja põrandal, sh valamukapi tööpind marmorist. Väga vastupidav ja heade kvaliteediomadustega kalasaba liistparkett (kõrge kulumiskindlusega laminaat). Kergelt toonitud kolmekordse paketiga aknad, siseuksed tammespoon, uus elektrisüsteem, uus vee-ja kanalisatsioonitorustik. Turvauks.

Nutikas valguslahendus - hoolikalt valitud ja interjööri sobitatud disainvalguslahenduse süsteem, mida on võimalik välja lülida nii ruumides erinevate valgustite või valgussüsteemide kaupa kui on toodud ühtse pealüliti alla põhimõttel, et kodust lahkudes saab kogu valgustuse ühe lüliti alt välja lülitada.

Mahedates toonides värvitud seinapinnad koos looduskivist põrandaga loovad ühtse tervikliku tulemuse tunde korteri igas ruumis. Disain ja sisustus koos moodustavad omanäolise modernse sisekujundusliku terviku!

MÜÜGIHINNA SISSE KUULUB:
- disainvalgustuse süsteemne lahendus koos valgustitega;
- 2021 aastal paigaldatud stiilse kujundusega köögimööbel koos tehnikaga: õhupuhasti, ahi, keraamiline pliit, nõudepesumasin;
-san ruumide sisustus, Harvia saunaahi;
- mahukad panipaigad esikus ja eraldi panipaigaruumis (4m2) koos riiulsüsteemide ja sisustusega.

SOOVI KORRAL võib sisse jääda kogu bürooruumi mööbel, mis on eritellimusel valminud tammespooniga kontorimööbel: 3 töökohta, sh lukustatavate sahtliboksidega lauad ja riiulkapid, riiulid. Kontorimööbli ja tehnika hind eraldi kokkuleppel.

LISAKS: võimalik soetada maja piirdeaiaga hoovis asuvas garaažiühistus garaažiboks (hind eraldi kokkuleppel). Auto parkimise võimalus oma maja sisehoovis.

KULUD: ülalpidamiskulud suvel keskmiselt 120 eurot/talvel 220 eurot, lisanduvad mõõdetavad kulud (vesi ja elekter).

MAJAST ÜLDISELT: majas tegus korteriühistu, hoones vahetatud tehnovõrgud, uus katus, remonditud trepikojad, maja hoovipoolne külg soojustatud mõned aastad tagasi. Maja esifassaadi renoveerimine plaanis lähiajal.

AUTOPARKIMISE VÕIMALUS maja elanikele võimalik maja oma kinnises sisehoovis (puldiga või distantsilt avatava GSM mooduliga väravaautomaatikaga avatavad autoväravad).

NAABRUSES: Maja asub hinnatud piirkonnas Tatari-Süda asumis, läheduses kino Kosmos, Vabaduse väljak, Tuvi park Tõnismäe suunal ja Lembitu park hotell Olümpia kõrval. Mitmed kauplused, Solarise Keskus ja Viru Keskus, Stockmanni Kaubamaja ja vanalinn lühikese jalutuskäigu kaugusel.

Kõik mugavaks eluks vajalik lähiümbruses olemas!

390 000€

Tehingu liik: Müük
Kinnisvara tüüp: Korter
Aadress: Liivalaia 7
Tubade arv: 3
Korrus: 1/5
Üldpind: 98.10 m2