KLIENDIPÄEV 11.06 kell 17:00 -19:00

KLIENDIPÄEV 11. juunil kell 17:00 - 19:00

VAJALIK EELNEV REGISTREERIMINE TEL. VÕI E-MAILI TEEL!
* igale kliendile võimaldatakse eraldi ajavahemik objektiga tutvumiseks.

MAJA
Unikaalne võimalus soetada endale võluv ja hubane 4-toaline palkmaja Vana-Kase kinnistul, Tõdva külas! See 2-korruseline kodu pakub rohkelt ruumi ja mugavusi ning on ideaalne valik neile, kes hindavad maalähedast elustiili ja looduskaunist ümbrust.

Majutades 3 magamistuba, on see palkmaja ideaalne suurtele peredele või neile, kes soovivad lisaruumi hobideks või kodukontori jaoks.

Esimesel korrusel asub hubane elutuba koos avatud köögiga, luues ideaalse keskkonna pere ja sõpradega aja veetmiseks ning suurepärase võimaluse kokkamiseks. Lisaks on esimesel korrusel saun koos pesuruumiga, külaliste tualett ning praktiline majapidamisruum.
Teisele korrusele jääb 3 magamistuba ning vannituba koos wc-ga.
Majas on võimalus nautida tõelist lõõgastust sauna ja vannitoa mugavustes ning lõõgastuda suurel väliterrassil, kust avaneb kaunis vaade ümbritsevale loodusele.
Sisekujunduses on kasutatud heledaid toone, mis lisavad avarust lisaks suurtele maast-laeni akendele, kus pääseb sisse loomuliku naturaalset valgust ning avaneb vaade ümbritsevale loodusele.

* Kütmiseks on paigaldatud õhkvesi-soojuspump. Lisaks on võimalik kütta sauna-ahjuga.
Paigaldatud on soojustagastusega sundventilatsioon.

PANIPAIK
Hoovil on kuur 11,4m2. Mahutab ilusti hooajalised hobivahendid ja jääb ruumi üle nokitsedagi.

PARKIMINE
Parkimisruumist puudu ei jää.

KINNISTU
Maja ümbrus on piiratud tõkkepuuga, tagades privaatsuse ja turvalisuse ning luues õdusa oaasi, kus saate lõõgastuda ja nautida maalähedast elustiili.
Saate oma valdusesse hektar maad kinnistu ümber. Kinnistul on kehtiv ehitusluba 600m2, mis võimaldab tulevikus juurdeehitusteks.

ASUKOHT
Tõdva on tuntud oma looduskaunisuse poolest, mis asub mugavas läheduses pealinnale, kuid piisavalt kaugel selle saginast. Vana-Kase kinnistu jääb Kiisa aleviku ja Viljandi maantee vahele, Tõdva-Hageri lõigule. Lähim pood, Coop, jääb 5 minuti autosõidu kaugusele ning seal samas kõrval asub ka Alexela tankla, mis toimetab 24/7. Kiisa alevikus asub lähim rongipeatus. Sakus asuvad lähimad koolid ja lasteaiad, kuhu on ka bussiühendus tagatud.
Kõrnumäe järves saab suplemas käia linnulaulu saatel. Maastik võimaldab kodust kaugele liikumata ka muude vabaõhutegevustega aega sisustada.

LISAINFO
Ärge jätke kasutamata võimalust soetada endale idülliline palkmaja maalähedases Tõdva külas! Helistage juba täna, et broneerida oma isiklik tutvumisaeg selle ainulaadse koduga ja alustada uut peatükki oma elus!

350 000€

Tehingu liik: Müük
Kinnisvara tüüp: Maja
Aadress:
Tubade arv: 4
Korruseid: 2
Üldpind: 105.20 m2