Paekaare tn 70

2 kinnise rõduga perekorter!

17.07 kell 17-18:00 toimub kliendipäev, mille puhul on hind 3000€ soodsam ehk senise 130 000€ asemel 127 000€. Kindlasti registreeri ennast enne tulekut telefoni või e-maili teel.

KORTER
Müügis on hea perspektiiviga perekorter 5-korruselise maja 5. korrusel. Läbi maja ning avar planeering tagab kõikide perekonnaliikmete mõnusa olemise. Köök paikneb kõikidest tubadest eraldi ja köögist pääseb ka rõdule. Kolmest magamistoast üks on läbikäidav, lisaks kuulub korteri koosseisu ka elutuba. Soovi korral saab uus omanik köögi viia elutuppa, saades selle tulemusena juurde veel ühe eraldi paikneva magamistoa. Seisukord on keskmine, uus omanik saab kõik soovi korral enda äranägemise järgi kujundada ja värskendada.

Köögimööbel koos tehnikaga kuulub ostu-müügihinna sisse. Muu mööbel kokkuleppel. Olemas keldriboks.

KORTERMAJA
Tegu on väiksemapoolse kortermajaga, milles tegutseb aktiivne korteriühistu. Hoones on vaid 2 trepikoda, milles kokku on 20 korterit. Trepikojad hoitakse lukus ja puhtana. Trepikoja välisukse juures on toimiv fonolukk. Hoonel on soojustatud otsaseinad , vahetatud on vee-ja kanalisatsiooni torustikud, radiaatorid ja küttesüsteem.

PARKIMINE
Parkimine on maja ümbruses tasuta ja kohti jagub.

KULUD
Igakuised kommunaalkulud korteri kohta on väga mõistlikud, suvekuudel umbes 100€ ja talvekuudel umbes 250€.

ASUKOHT
Kortermaja asub logistiliselt heas kohas: läheduses on kaubanduskeskused, perearstikeskus, apteegid, poed ja mitu lasteaeda. Ühistranspordi peatus on mõne minutilise jalutuskäigu kaugusel.

LISAINFO
Kui tundub huvitav, helista julgesti ja läheme vaatame koos üle!

127 000€

Tehingu liik: Müük
Kinnisvara tüüp: Korter
Aadress: Paekaare tn 70
Tubade arv: 4
Korrus: 5/5
Üldpind: 78.00 m2