ÜÜRILE ANDA 1000 m2 MÜÜGIPIND MÖÖBLIMAJAS

HEA VÕIMALUS DISAINMÖÖBLI EDASIMÜÜJATELE!!!

Anda rendile 1000 ruutmeetrine kaubanduspind Eestlaste poolt armastatud Mööblimajas!

Antud pinnale on teretulnud edasimüüjad ja maaletoojad sellistele toodetele nagu: disain mööbel, klassikaline mööbel, pehme mööbel, täispuidust mööbel, lastemööbel, vannitoamööbel, furnituur, kodusisustus, valgustid.

Mööblimaja rajati juba 1980. aastal ning see sai 2019. aastal uuenduskuuri. Kuus külastab seda umbkaudu 32 000 inimest! Kogupind on kauplusel 6100 ruutmeetrit.

Hoone asub logistiliselt heas asukohas- lähedal on olulised tänavad igasse linnaossa jõudmiseks ning on klientidele lihtsasti ligipääsetav. Samuti on maja ees suur tasuta parkla, mida saavad kasutada nii töötajad kui kliendid.

Mööblimaja ootab oma pinnale sisustustoodetega tegelevaid ettevõtteid. Eritellimusmööbel, kardinad, valgustid, vaibad, kangad, liuguksed, köögid- kõik on oodatud!

Üürnik saab ise kohapeal valida, kus ta ettevõte pind olla võiks ning koha leidmise korral arutatakse see läbi Mööblimaja juhatusega. Piltidel on kogu pind täidetud mööbliga, kuid vajalik ala vabastatakse rentniku tarbeks. Samuti saab vajadusel läbi rääkida kergseinte paigalduse või eemaldamise. Korrus rendihinda ei mõjuta.

Hinna sisse kuuluvad kõik kõrvalkulud (interneti ühendus, muusika, reklaamtugi). Lisandub käibemaks ja kommunaalkulud ca 2€ m2

Kui Sa tegeled sisustuselementidega ning otsid kohta, kus olla nähtav ja äratuntav- helista mulle julgelt! Lähme vaatame koos, kus Sinu kaubanduspind Mööblimajas olla võiks.

* Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda ühe kuu rent, kahe kuu tagatisraha ja lepingutasu.

Cмело связывайтесь со мной. Общаюсь на русском, эстонском и англиском.

7 000€

Tehingu liik: Üürile anda
Kinnisvara tüüp: Äripind
Aadress: Mulla tn 1
Korrus: 1/2
Üldpind: 1000.00 m2
Hind / m2: 7.00€

City Property kinnisvarabüroo

    City Property
  • Aadress: Tartu mnt 50 Tallinn, Harju 10115
  • Telefon: +372 648 6000
  • E-mail: info@cityproperty.ee