Raili Maripuu

+372 5550 6677
raili.maripuu@cityproperty.ee
Keeled: Eesti, inglise.

Minust

“Loomult olen positiivne ja ettevõtlik inimene. Hea suhtlemisoskusega ja orienteeritud parimatele tulemustele. Teen oma tööd südamega. Minu jaoks on oluline pakkuda personaalset lähenemist, et jõuda osapoolte jaoks parimate lahendusteni.

Liitusin City Property kinnisvarabürooga just selle tõttu, et tegu on algusest lõpuni professionaalse ettevõttega nii meeskonnas kui ka tegemistes.  Varasemast on mul pikaajaline teenindus- ja müügikogemus ning olen motiveeritud eelkõige  inimeste rahulolust.

Kui soovid müüa, osta või üürida kinnisvara, teen meeleldi Sinuga koostööd! “

Klientide tagasiside

Koostöö Railiga sujus mugavalt ja professionaalselt. Tegu on kiire, asjatundliku ning korrektse maakleriga, kellega koostööd julgen soovitada iga kell!

Liisa

Koostöö oli kiire ja osav, oled tähelepanelik, hooliv ning asjalik! Suur, suur tänu!

Kati
Selle suve lõpul leidsin sobiva korteri, mida endale koduks soetada. Maakleriks osutus Raili Maripuu firmast City Property.
Sellel alal olen ise täielik võhik ja ei arvanud, et maaklerid niiii palju kaasa aitavad. Ükskõik mis küsimus või mure mul oli, sain Raililt kiire ja selgitava vastuse. Kui algul tundus koduost keerukas ja pead murdev siis tänu Raili abile ja toetusele oli kõik lihtne, kiire ja arusaadav.
Kindlasti soovitan enda tuttavatele, kui neil head, kindlat ja usaldusväärset maaklerit vaja.
Endiselt suured tänud sulle! Tõesti oli tore koostööd teha, hakka või veel ostma 😀
Parimat
Liina
Leitud: 25 tulemust

Kinnisvarapakkumised

City Property kinnisvarabüroo

    City Property
  • Aadress: Tartu mnt 50 Tallinn, Harju 10115
  • Telefon: +372 648 6000
  • E-mail: info@cityproperty.ee