Kristjan Penjam

+372 55 229 92
kristjan@cityproperty.ee
Keeled: Eesti, inglise
Tööstaaž: 10 aastat
Tehingute arv: 450+

Minust

Oma töös pean oluliseks kliendi ja maakleri vahelist ausust ja usaldusväärsust. Iga objekt ja klient on ainulaadne ning vastavalt sellele peab kinnisvaramaakler olema detailselt kursis oma portfelliga ja arvestama klientide vajadustega. Aktiivse müügitööga on võimalik igale objektile ostja leida! City Property üks asutajatest.

Klientide tagasiside

“Müüsime oma kodu umbes pool aastat, mille jooksul käis meil 3 huvilist. Peale seda, kui usaldasime oma korteri müügi Kristjanile, käis iganädalaselt 3 huvilist korterit vaatamas ning kuu aja pärast oli juba müügitehing sõlmitud. Suurepärane töö!” Mario ja Stina

“Kuna viibin ise palju välismaal siis otsisin pikalt kellele oma maja müük usaldada. Võib öelda, et tulemusega olen enam kui rahul. Maja sai müüdud kiiremini ja kallima hinnaga, kui oleksin oodanud.” Margus L.

“Kristjan hoidis mind pidevalt kursis müügiprotsessiga, klientide tagasisidega ning soovitas järgmisi samme huviliste leidmiseks. Tegin väga õige otsuse, et valisin just Sinu enda kinnisvara müümisel.” Katrin L.

Leitud: 179 tulemust

Kinnisvarapakkumised

City Property kinnisvarabüroo

    City Property
  • Aadress: Tartu mnt 50 Tallinn, Harju 10115
  • Telefon: +372 648 6000
  • E-mail: info@cityproperty.ee