Joosep Vilimaa

+372 56 868 947
joosep.vilimaa@cityproperty.ee
Keeled: Eesti, Inglise
Tööstaaž: 6 aastat
Tehingute arv: 200+

Minust

Peale pikaaegset ehituse valdkonnas töötamist otsustasin võtta vastu uue väljakutse ning alustada tööd kinnisvaramaaklerina.

Selles töös meeldib eelkõige see, et iga objekti ja kliendiga kaasneb alati uus ja erinev situatsioon, mis teeb selle töö vaheldusrikkaks ja huvitavaks. Kõige suurema motivatsiooni tekitab maakleri töös tulemus, rahulolevad ja rõõmsad kliendid ning loomulikult toetavad ja ühtehoidvad kolleegid. Hindan erinevate inimestega suhtlemist ning võimalust ise oma aega planeerida. Ostjat ja müüjat esindades on minu jaoks kõige olulisem mõlema huvi ning rahulolu.

Klientide tagasiside

Tahtsin sind tänada tehtud töö eest. Andsin sulle äärmiselt keeruka ülesande, leida nii kiiresti korterile ostja. Said väga ilusti hakkama 🙂 . Mulle meeldis see, et meil polnud omavahel tehtud mingit lepingut, ainus leping oli vastastikune usaldus. See ei kohustanud mind maksma trahvi kui peaksin leidma ise ostja või loobuma müügist. Tean, et teised maaklerid teevad kohe lepingu ja rikkumisel on trahvisummad suured. Selle lepingu puudumine andis mulle vabaduse. Teine asi mis mulle meeldis oli pidev info jagamine, nii telefoni kui e-maili teel, see andis mulle kindluse, et mu maakler tegeleb asjaga tõsiselt 🙂 . Igatahes suur-suur aitäh. Julgen soovitada teistelegi ja kui kunagi maakleri teenust vaja läheb, siis kohtume taas 🙂 . Homme maja ostma, mille pärast see korterimüük vajalik oli 🙂

Raido

Leitud: 67 tulemust

Kinnisvarapakkumised

City Property kinnisvarabüroo

    City Property
  • Aadress: Tartu mnt 50 Tallinn, Harju 10115
  • Telefon: +372 648 6000
  • E-mail: info@cityproperty.ee