Darja Nilsk

+372 5675 7465
darja.nilsk@cityproperty.ee
Keeled: Eesti, Vene, Inglise
Tööstaaž: 4 aastat

Minust

City Property professionaalse meeskonnaga liitusin aastal 2018, kuid müügitöö ja klienditeenindusega olen tegelenud juba aastast 2009. 

Kõige suurema motivatsiooni tekitavad maakleri töös rahulolevad ja rõõmsad kliendid, edukas tulemus ning loomulikult toetavad ja ühtehoidvad kolleegid. Olen aus, sõbralik, tahtejõuline, eesmärgile pühendunud, töökas ja suhtlemisaldis inimene. Teen oma tööd südamega ning see annab ka head tulemused. Minu soov on pakkuda eelkõige oma klientidele ja koostööpartneritele parimaid lahendusi ja tulemust. Kinnisvaramaakleri töö üks tähtsamaid aspekte minu jaoks on võimalus läbi iga protsessi arendada ennast aina paremaks. Mida rohkem kogemusi ja oskusi mul on, seda professionaalsemat abi saan pakkuda klientidele. 

Teen Sinuga koostööd kui soovid müüa, osta või üürida kinnisvara. Olen Sulle toeks kogu protsessi vältel, et see kogemus oleks Sulle võimalikult kiire, pingevaba ja kasumlik! 
Klientide tagasiside
Koostöö Darjaga oli meeldiv ja professionaalne. Esimesest kohtumisest tehingusse jõudmiseni läks kuu aega. Kogu protsessi ajal ei pidanud millegi pärast muretsema, tal oli kõik kontrolli all. Lõppkokkuvõttes saime korteri müüdud kõrgema hinnaga, kui ma ise oleksin müünud, tänu oskuslikele hinnaläbirääkimistele Darja poolt. Soovitan kindlasti!
Kirill
Müügiprotsess kulges stressivabalt ning jõudsime edukalt tehinguni. Suhtlus oli meeldiv ja müügiprotsessi korraldus oli professionaalne ja korrektne.
Soovitan kindlasti ka tuttavatele, kui keegi soovib tuttavatest kinnisvaraga seoses teenuseid.
Kristo
Прекрасный маклер, выполнила свою работу на 100%, профессионал, всегда готова помочь, открыта, отзывчива, было приятно иметь дело.
Л. В.
Saame veelkord kinnitada, et oleme teie teenusega väga rahul. Tegutsesite põhjalikult ja vastutustundlikult ning viisite õigeaegselt lõpule meie korteri müügi teades, et meie aeg Eestis on limiteeritud.
Hindame väga, et kolmekuulise protsessi jooksul saime alati oma küsimustele põhjaliku ja realistliku ülevaate müügi seisust, hoidsite samas ühendust ka meie ostetava korteri maakleriga.
Vähetähis pole ka see, et olete meeldiv ja sõbralik suhtleja.
Kindlasti saame teie teenust soovitada kõigile müüjatele/ostjatele.
Soovime teile edaspidiseks palju edu ja õnne!
Ülle ja Eli
“Darja on täpne ja abivalmis maakler. Koostöö sujus, krunt koos majaga sai müüdud. Soovitan!
Sten
Tänan meeldiva koostöö eest.
Teie suhtlus ja käitumine oli väga meeldiv, rahulik, professionaalne ja asjalik. Kõik laabus ning kogu tehingust ning sellega seonduvast on ainult meeldiv kogemus.
Parimate soovidega ning edu edaspidiseks,
Kersti
Tänan sind väga kvaliteetse, kiire ja meeldiva koostöö eest.
Tervitades
Merike
Suur tänu! Teil on hea süda ja ilus hing. Siiralt parimat!
Anneli
Sinuga on olnud lausa lust töötada!
Nii aktiivne, tegus ja väga asjalik asjataja oled. Vajaliku sisendi saamisel (ja ka selle oodates ja vahepeal meeldetuletades oli juba hea koostöö ;)) saad ise julgelt ja sujuvalt toimetada. Sinuga sain usaldada täielikult protsessi sinu kätte, mida ka lootsin saada maakleri abiga.
Hoidsid mind asjadega kursis, samas absoluutselt ei vajanud ei käe hoidmist, ega ka torkimist. Oli kohe näha et oled küll aktiivne ja toimekas, aga samal ajal seda kõike lendleva kergusega, ja usun et see avaldab ka ostjatele head muljet 🙂
Julgen sind kindlasti soovitada ka teistele!
Koostöö oli kiire, minimaalsete puutepunktidega minu poolt, mida usun et need kes tõesti vajavadki maakleri teenuseid, ootavad väga.
Loodan et sul on ees lihtsad kliendid ja väga kiired tehingud 😉
Järgmise korrani!
Aleksandra
Leitud: 44 tulemust

Kinnisvarapakkumised

City Property kinnisvarabüroo

    City Property
  • Aadress: Tartu mnt 50 Tallinn, Harju 10115
  • Telefon: +372 648 6000
  • E-mail: info@cityproperty.ee