MÜÜA VALGUSKÜLLANE 2-TOALINE KORTER RÕDUGA – ÜMERA TN 11, LASNAMÄE
PLANEERING | RUUMID
Korteri koosseisu kuuluvad: esik 6 m², elutuba 16 m², eraldi köök 8 m², magamistuba 12 m², vannituba 4 m², WC 2 m² ning rõdu 3 m².
Planeering on praktiline: köök on eraldi ning vannituba ja WC eraldi.
Esikus on olemas nagi ja kummut riiete hoiustamiseks.
Köök on sisustatud köögimööbliga ja varustatud tehnikaga: külmkapp, pliit, ahi, nõudepesumasin ja kubu.
Elutoast pääseb rõdule, kust avaneb avar vaade. Elutoas on olemas voodi ning garderoobikapp, mis pakuvad mugavat lahendust igapäevaseks kasutuseks ja hoiustamiseks.
Magamistoas on voodi, kapp ning kontorilaud – sobib hästi ka kodukontori lahenduseks.
Korter asub 8. korrusel 9-korruselises paneelmajas. Aknad avanevad sisehoovi, mis tagab rohkem rahu ja vaikust.
ÜMBRUS | TRANSPORT
Ümera 11 asub hinnatud piirkonnas Lasnamäel, kus kõik igapäevaeluks vajalik on mugavalt lähedal.
Lähiümbruses leidub mitmeid toidupoode, teenuseid ja söögikohti, mis muudavad igapäevased toimetused kiireks ja lihtsaks. Jalutuskäigu kaugusel on koolid, lasteaiad ning rohealad.
Ümera tänava piirkond pakub väga head ühistranspordiühendust. 100m kaugusel asuvad bussipeatused, kust liiguvad regulaarsed liinid erinevatesse Tallinna linnaosadesse.
Kesklinna jõuab ühistranspordiga ligikaudu 15–20 minutiga.
LISAINFO
Võta minuga ühendust ja lähme koos vaatama!



