Müüa maja, 3 magamistuba

MAJA:
Müügil on renoveeritud eramu hinnatud looduskaunis piirkonnas Laulasmaal. Eramu asub turvalises rajoonis, kuhu pääseb mobiili/puldi kaudu avanevast väravast.
Maja 1.korrus ehitatud tuhaplokkidest, kaetud Columbia kiviga, 2.korrus puitkarkassil. Katus puitsarikatel bituumensindel. Tumeda puitimitatsiooniga plastikaknad.

I korrusel paikneb esik, WC koos dushiruumiga Schönberg aurusaun-mullivann, puukerisega saun, magamistuba, köök avatud elutoaga, millelt pääs avarale terassile ning aeda. Keldri kasutamis võimalus.
II korrusel 2 magamistuba (ühes toas garderoob).

Pesuruumis ja esikus katab põrandat keraamiline plaat, mida soovi korral võimalik soojendada elektrise põrandakütte näol. Elutoas katab põrandat tammelaud. Magamistubades naturaalne puitlaudis.

Majas kombineeritud küte – Kvaliteetne Tulikivi kaminahi, õhksoojuspump ja elektriradiaatorid.
Elektrijuhtmestik vahetatud 2008 aastal.
Aastaringne vesi oma puurkaevust! (boiler 200L),uus pump ning hüdrofoor, kanalisatsioon settekaevudesse ja kogumispaaki. Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon plaanitud piirkonnas väljaehitada 2-3 aasta jooksul (www.lahevesi.ee).
Olemas ka VIASATi satelliit, mis tagab parima heli- ja pildi kvaliteedi ning interneti kasutamisvõimalus läbi VIASATi- TELE2 või ELISA.

HOOV:
Kõrghaljastatud privaatne mitmetasapinnaline krunt. Terve krunt on aiaga ümbritsetud, turvaline lastele ja mugav lemmiklooma pidamisel. Hoovis on palju viljapuid ja marjapõõsaid. Aia kujundusel on kasutatud looduslikku paekivi, millest on tehtud ka grillinurk.
Krundil asub ka kõrvalhoone, kanaliga autogaraaž koos kahe abiruumiga ja renoveerimist vajav kasvuhoone.

ÜMBRUS:
Eramu asub Laulasmaa külas, Keila vallas, Harjumaal. Kaugus Tallinna linna piirist ca 30km. Autoga kulub vahemaa läbimiseks u 30 minutit. Lähim ühistranspordipeatus 1,8 km kaugusel (5 erinevat bussi). Vähem kui 5 km kaugusel asub rongipeatus (Kloogaranna). 4 km kaugusel Treppoja kauplus. 2 km kaugusel Kõltsu Mõis koos restoraniga. 5 km kaugusel asuvad Laulasmaa Kauplus, postkontor, Kohvik Ott ja Matilda, Restoran Wicca, Laulasmaa Kool, CoMarket. 6 km kaugusel Laulasmaa Spa koos kauni rannaga. Samuti korraldatakse Laulasmaal palju meeldivaid suviseid kontserdeid ja tantsuõhtuid. Lohusalu Sadam pakub häid vabaaja veetmis ning toitlustus võimalusi. Kloogaranna-Laulasmaa maantee värskelt uuendatud ja väljaehitatud kergliiklusteed. Piirkonnast leiab ka matkaradu, kus mõnusalt aega veeta ja sportida.

LISAINFO:
Kui tunned, et see on Sinu uus kodu, võta minuga julgelt ühendust ja läheme koos vaatama!

98 000€

Tehingu liik: Müük
Kinnisvara tüüp: Maja
Aadress: Põhja-Käesalu 52
Tubade arv: 4
Korruseid: 2
Üldpind: 140.00 m2
Hind / m2: 700.00€

City Property kinnisvarabüroo

    City Property
  • Aadress: Tartu mnt 50 Tallinn, Harju 10115
  • Telefon: +372 648 6000
  • E-mail: info@cityproperty.ee