Vilmsi 23

Müüa korter, 5 tuba

Müüa kahel tasapinnal paiknev renoveeritud 5-toaline korter Kadriorus, Vilmsi tänaval, korter on avar ning valgusküllane, läbi maja planeeringuga. Korter sobib oma sisekujundusega ideaalselt Kadrioru miljöösse. Korteril on kaks sissepääsu.

I korrusel avatud köök/elutuba (soovi korral võimalik kasutada söögitoana), 3 magamistuba (hetkel on ühest magamistoast tehtud kontor, teist kasutatakse elutoana) ning vannituba ja tualett.

0 korrusel sauna eesruum koos kööginurgaga (soovi korral võimalik kasutada magamistoana), puuküttega saun, duširuum, tualett.

0 korrusel on lisaks trepile ka eraldi sissepääs, soovi korral saab 0 korruse ülejäänud korterist eraldada ning lühi- või pikaajaliselt välja rentida.

Korter näeb suurepärane välja, vahetatud on aknad, torustik, el. juhtmed, seinad heledates toonides, vannitoad plaaditud, 0 korrusel eksponeeritud paekiviseinad. Korteri kõik uksed on täispuidust ning valgust toovad sisse puitpakettaknad. Korteri lisaväärtusteks on laudpõrandad, kõrged laed ning kaks ahju, millest üks asub söögitoas ning teine esikus.

Uuele omanikule jääb köögimööbel koos tehnikaga (külmkapp, ahi, el. pliit, õhupuhastaja, köögis lisaks integreeritud pliidile ka puupliit millel saab maitsvaid roogasid küpsetada), söögitoa mööbel, magamistoa sisustus, elutoa mööbel (väljaarvatud TV ja telekalaud), 0 korruse mööbel (pesumasin).

Majas on aktiivne KÜ, maja on saanud 2002.a. parima renoveeritud maja tiitli, soojustatud on maja fassaad, vahetatud katus, el. juhtmed, torustik. Majas on oma gaasikatlamaja, mis tagab soodsad küttekulud (suvel ca. 100 eur ja talvel ca. 210 eur), ülemisel korrusel kvaliteetsed malmradiaatorid, 0 korrusel samuti malmradiaatorid, vannitoas põrandaküte.

Korteri juurde kuulub parkimiskoht suletud hoovis, lisaks kuulub korteri juurde maja keldrikorrusel asuv panipaik.

Tänu suurepärasele asukohale asub kõik eluks vajalik käe-jala juures – Kadrioru park, toidukauplused, koolid, lasteaiad, ühistranspordipeatused, spordisaalid.

Kui tunned, et see korter võiks olla Sinu uus kodu siis võta minuga kindlasti ühendust!

239 000€

Tehingu liik: Müük
Kinnisvara tüüp: Korter
Aadress: Vilmsi 23
Tubade arv: 5
Korrus: 1/2
Üldpind: 108.60 m2