Müüa korter, 4 tuba

KORTER
Müüa sisearhitekti Riia Oja poolt projekteeritud eksklusiivne neljatoaline korter Kalamajas. Korter asub kahel tasapinnal - ülemisel korrusel asub kaks magamistuba, suur garderoob, suur aknaga vannituba ning kööginurk koos avara heledates toonides elutoa ning kaminaga.
Alumisel (sokli)korrusel paikneb kodukontor, mida saab kasutada ka meelelahutusruumina. Meeleoluka atmosfääri loovad ehedad paekiviseinad ja heledaks peitsitud tammelaast-parkettpõrandad. Soklikorrusel asub veel maitsekalt kujundatud duširuum koos tualetiga, majapidamisruum ning suur garderoob. Soovi korral on soklikorruselt võimalik taastada eraldi sissepääs korterisse.

Korterelamus on oma gaasikatel - tubades radiaatorid ning märgruumides elektriline põrandaküte.

Hoovis kaks parkimiskohta ning soklikorrusel võimalus kasutada panipaika.

Hinnas kogu sisustus.

MAJA
Korterelamus on kokku 6 korterit. Olemas aktiivne korteriühistu. Maja on korralik, trepikoda puhas, hoov hooldatud, olemas lastemänguväljak. Majal laenukohustusi ei ole.

ASUKOHT
Mugava elukeskkonna tagab Kesklinna lähedus ja ka Vanalinn jääb lühikese jalutuskäigu kaugusele. Lähim bussipeatus on mõnesaja meetri kaugusel. Vastasmajas asub Salme Kultuurikeskus, läheduses Telliskivi loomelinnak ning erinevad vahvad toitlustusasutused. Keskkond on väga vaikne ja rahulik.

Helistage ning lähme tutvume teie tulevase koduga!

279 900€

Tehingu liik: Mitteavalik
Kinnisvara tüüp: Korter
Aadress: Kalevi 32
Tubade arv: 4
Korrus: 1/3
Üldpind: 124.00 m2
Hind / m2: 2257.26€

City Property kinnisvarabüroo

    City Property
  • Aadress: Tartu mnt 50 Tallinn, Harju 10115
  • Telefon: +372 648 6000
  • E-mail: info@cityproperty.ee