Müüa korter, 2 tuba

KORTER
Müüa 2-toaline väga heas korras hubane kodu südalinnas.
Korter on avatud planeeringuga ja hiljuti renoveeritud. Kujunduses on kasutatud mahedaid toone, mis tekitavad väga sooja ja koduse tunde. Aknad on hoovi poole, seega kesklinna automüra korterisse ei kostu(samuti puudub vajadus aknaid tihedalt pesta) . Korteriga tuleb kaasa enamus mööblist ning enamus tehnikast. Kodu on väga heas seisukorras (renoveeritud 2015). Mahukas maast laeni peeglitega seinakapp. Kõik aknad on vahetatud. Topelt uksed, sisemine korteri uks on tulekindel. Tsentraalne soe vesi, puudub boileri vajadus.

MAJA

Väljast renoveeritud 2003 aastal. Trepikojad renoveeritud ja aknad vahetatud. Vahetatud tehnosüsteemid ja katusekate. Trepikoja välisuks metallist ja fonolukusüsteem.Toimiv ja tegus korteriühistu, ühistul laen puudub.

KULUD
Mõistlikud kommunaalkulud. Suvel 50-60 eurot, talvel 150-160 eurot.

PARKIMINE
Parkimisvõimalus on maja kinnises hoovis. Maja hoovi on 3 jalakäija sissepääsu ja üks autode jaoks (kõik sissepääsud on kaameratega valvatud) .

ÜMBRUS
Südalinn- vanalinn 5min ja Kadriorg 10min jaulutuskäigu kaugusel. Väljakujunenud hinnatud elukeskkond Tallinna südames. Käe-jala juures on kauplused, kino, teater, tervishoiuasutused, koolid jms (Stockmann, Solaris, Apollo kino, Rahvusooper Estonia, Draamateater, ITK jne). Hoov on ilus roheline ja ligidal asuvad ka mitmed pargid

TRANPORT
Lähedal asuvad nii trolli, trammi kui ka bussipeatused.

LISAINFO
Kui see tundub olevat just Sulle sobilik kodu, siis võta minuga julgelt ühendust ning lähme koos vaatama!

139 500€

Tehingu liik: Mitteavalik
Kinnisvara tüüp: Korter
Aadress: A.Lauteri tn 1/Rävala pst 7
Tubade arv: 2
Korrus: 1/6
Üldpind: 55.20 m2
Hind / m2: 2527.17€

City Property kinnisvarabüroo

    City Property
  • Aadress: Tartu mnt 50 Tallinn, Harju 10115
  • Telefon: +372 648 6000
  • E-mail: info@cityproperty.ee