Miks soetada endale kinnisvara Tenerifel?
Kinnisvara omamine Tenerifel on ideaalne variant inimesele, kes soovib elukohta vahetada või suurema osa ajast elada Eestis, kuid aeg-ajalt käia uut energiat kogumas – miks mitte veeta talveperiood „Euroopa Kariibidel“, kus on suurema osa ajast mõnus rannailm! Ülejäänud perioodil saab oma kinnisvara väga edukalt välja üürida. Tänu saare ideaalsele kliimale on kogu aasta vältel võimalik teenida kõrget üüritootlust.

 

Miks kasutada kinnisvarabüroo abi?
Kinnisvara ostmine välismaal võib osutuda keeruliseks protsessiks, kuna enamus asjaajamist käib kohalikus keeles ning ka seadused, regulatsioonid ning maksusüsteem on igas riigis erinevad. Meie kinnisvarabüroo on pühendunud sellele, et Teid ostuprotsessis aidata ja muuta see võimalikult stressivabaks. Me arvestame Teie soovidega ning leiame sobivad kinnisvaraobjektid, mille hulgast valikuid teha. Nõustame Teid juriidilistes küsimustes, oleme abiks laenu taotlemisel ning valmistame ette dokumentatsiooni notaritehinguks. Kui Teil on plaan soetada üürikinnisvara, siis võtame hea meelega enda kanda ka usaldusväärse üürniku leidmise ning jooksvate küsimuste lahendamise.
Meie koostööpartneriks Tenerifel on pika ajalooga väga hinnatud kinnisvarabüroo Wady Properties, mis kuulub ka Lõuna-Tenerife Kinnisvarabüroode Ühingusse.

 

Meie koduleheküljel on üleval vaid osa kõigist turul olevatest pakkumistest, seega võtke meiega julgelt ühendust ja otsime Teie jaoks sobivaimad variandid välja.

City Property kinnisvarabüroo

    City Property
  • Aadress: Tartu mnt 50 Tallinn, Harju 10115
  • Telefon: +372 648 6000
  • E-mail: info@cityproperty.ee