Joosep Vilimaa

Kinnisvaramaakler

+372 5686 8947
joosep.vilimaa@cityproperty.ee

Epp-Kadi Ivask

Kinnisvaramaakler

+372 551 3184
epp.ivask@cityproperty.ee

Ainar Lampe

Kinnisvaramaakler

+372 501 9032
Kutsetunnistuse nr: KKM 144296
ainar.lampe@cityproperty.ee

Meelis Treialt

Kinnisvaramaakler

+372 5677 9417
meelis.treialt@cityproperty.ee

Anne-Ly Toost

Kinnisvaramaakler

+372 5354 4179
annely.toost@cityproperty.ee

Sigrid Teder

Kinnisvaramaakler

+372 5699 6818
sigrid.teder@cityproperty.ee

Kristjan Kalamets

Kinnisvaramaakler

+372 5557 4688
kristjan.kalamets@cityproperty.ee

Merilin Miller

Kinnisvaramaakler

+372 5648 6752
merilin.miller@cityproperty.ee

Laur Uusmägi

Kinnisvaramaakler

+372 5191 2762
laur.uusmagi@cityproperty.ee

Annika Sarv

Kinnisvaramaakler

+372 527 4107
annika.sarv@cityproperty.ee

Artur Andronik

Kinnisvaramaakler

+372 5627 5218
artur.andronik@cityproperty.ee

Katrin Tammejõgi

Kinnisvaramaakler

+372 5566 7990
katrin.tammejogi@cityproperty.ee

Marina Martšuk

Kinnisvaramaakler

+372 553 5281
marina.martsuk@cityproperty.ee

Karl Taklaja

Kinnisvaramaakler

+372 5692 9775
karl.taklaja@cityproperty.ee

Gert Roosimägi

Kinnisvaramaakler

+372 5666 6667
gert.roosimagi@cityproperty.ee

Raiko Bach

Kinnisvaramaakler

+372 5559 5671
raiko.bach@cityproperty.ee

Marilin Tuul

Büroojuht

+372 505 1834
marilin.tuul@cityproperty.ee

Kätlin Abrams

Müügijuht

+372 5306 4845
katlin.abrams@cityproperty.ee

Romet Nael

Koolitusjuht

+372 506 0348
romet.nael@cityproperty.ee

Kristjan Penjam

Juhatuse liige

+372 552 2992
kristjan@cityproperty.ee

Edit Nael

Juhatuse liige

+372 516 0799
edit.nael@cityproperty.ee

Sven Abrams

Juhatuse liige

+372 503 6006
sven@cityproperty.ee

City Property kinnisvarabüroo

    City Property
  • Aadress: Tartu mnt 50 Tallinn, Harju 10115
  • Telefon: +372 648 6000
  • E-mail: info@cityproperty.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close